نايب رئيس مجلس در استان :

رفع مشکلات کشور بدون برچیده شدن زد و بندها ممکن نیست

رفع مشکلات کشور بدون برچیده شدن زد و بندها ممکن نیست

گروه خبر: نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات باید زد و بندها در کشور برچیده شود و عدالت و انصاف و مشارکت همگانی همواره سرلوحه کار قرار گیرد.
به گزارش آرازآذربایجان ، مسعود پزشکیان در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان غربی در تکاب اظهار داشت: تحریم های ظالمانه آمریکا نباید ملت ایران را به هراس بیندازد و بهترین راهکار در مقابل اقدام ظالمانه استکبار جهان، استفاده از این فرصت برای قوی تر، بیدارتر و هوشیارتر شدن ملت ایران است.
پزشکیان اضافه کرد: باید وضعیت اقتصادی کشور تا حدی متحول شود که اگر نتوانستیم نفت بفروشیم با مشکل مواجه نشویم.
وی بیان کرد: اکنون کشورهایی که از ما نفت می خرند با برنامه ریزی و تلاش، به پیشرفت دست پیدا کرده اند ولی ما که ذخایر نتفی داریم و صادر کننده این ماده گران قیمت هستیم، مشکلات توسعه ای داریم.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای رسیدن به نقطه مطلوب توسعه و پیشرفت و کاهش فاصله کشور با اقتصاد دنیا به ایستادگی و پشتکار، خودباوری و توجه به رونق تولید نیازمند هستیم.
پزشکیان گفت: برای رفع مشکلات باید زد و بندها در کشور برچیده شود و عدالت و انصاف و مشارکت همگانی همواره سرلوحه کار قرار گیرد.
وی افزود: دولت، مردم و مجلس باید دست در دست هم با اراده ای راسخ و افزایش مشارکت و همکاری در راستای توسعه کشور و رونق تولید گام بردارند.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجان غربی برای حضور در جلسه شورای برنامه ریزی استان با محوریت توسعه تکاب و کلنگ زنی چند طرح عمرانی به تکاب سفر کرده بود.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲ ق.ظ

دیدگاه


8 × = چهل