استاندار آذربايجان‌غربي:

مصوبات سفرهای شهرستانی اجرایی می‌شوند

مصوبات سفرهای شهرستانی اجرایی می‌شوند

گروه خبر: استاندار آذربایجان‌غربی گفت: گزارش اجرای مصوبات سفرهای شهرستان به صورت مستمر اطلاع رسانی شود.
به گزارش آراز آذربایجان، محمدصادق معتمدیان در جلسه بررسی روند اجرای مصوبات سفر شهرستانی به سردشت، با قدردانی از دستگاه‌هایی که مصوبات مربوطه را اجرایی کرده‌اند اظهار داشت: تمام دستگاه‌های دولتی ملزم هستند مصوبات سفرهای شهرستانی را که نتیجه بررسی‌های کارشناسی و جلسات متعدد می‌باشد، اجرایی کنند.
وی با تاکید بر اینکه در سفرهای شهرستانی به مردم تعهد داده شده و اجرای مصوبات وظیفه دستگاه هاست، تصریح کرد: هیچ مصوبه‌ای حذف نخواهد شد و دلایل عدم اجرای برخی از مصوبات شهرستانی باید شناسایی و رفع شود.
استاندار آذربایجان‌غربی پیگیری جدی برای جذب اعتبارات ملی و اجرای برخی از مصوبات را نیز ضروری دانسته و افزود: اعتبارات ویژه برای اجرای مصوبات شهرستانی کنار گذاشته شده تا مشکلی در روند اجرای مصوبات مشاهده نشود.معتمدیان همچنین با اعلام اینکه دستگاه‌ها اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی را تسریع کنند، خاطرنشان کرد: تعامل و تلاش دستگاهها جهت پیگیری ملی جذب کامل اعتبارات سال ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ماه، بسیار ضروری است.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه نتایج سفرهای شهرستانی به اطلاع مردم برسد، افزود: گزارش اجرای مصوبات سفرهای شهرستان به صورت مستمر اطلاع رسانی شود و مردم باید در روند اجرای مصوبات قرار گیرند.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۸:۳۴ ق.ظ

دیدگاه


1 × = هشت