معاون وزير آموزش و پرورش در اروميه:

زیرساخت‌هاى آموزشى مورد توجه جدى دولت سیزدهم است

زیرساخت‌هاى  آموزشى  مورد توجه جدى  دولت سیزدهم است

گروه خبر: معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان یک سند بالادستى ناظر بر همه فعالیت ها و برنامه هاى نظام تعلیم و تربیت است که با توجه جدی دولت سیزدهم همراه است.
به گزارش آراز آذربایجان،محمد مهدی کاظمی در چهلمین یادوراه نکوداشت مقام معلم در ارومیه اظهار کرد: هویت سازى یکى از موضوعات مهم آموزش و پرورش براى آینده دانش آموزان است، علمى که نشأت گرفته از اعتقادات اسلامى و دینى باشد موجب نجات بشریت و برعکس آن موجب هلاکت بشریت است،نظام تعلیم و تربیت این موضوع را به خوبى هویت سازى مى کند.
وی ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان یک سند بالادستى ناظر بر همه فعالیت ها و برنامه هاى نظام تعلیم و تربیت است و باید تأکید بیشترى بر اجراى بهتر این سند صورت پذیرد.کاظمی گفت: تحقق اجراى صحیح و دقیق سند تحول بنیادین دانش آموزانِ در تراز انقلاب اسلامى را تحویل جامعه خواهد داد.
وی تاکید کرد: برقرارى عدالت آموزشى و توجه و پیگیرى جدی موضوعات مرتبط با دانش آموزان بازمانده از تحصیل نیز از دیگر اولویت‌هاى مقام عالی استان در شوراى آموزش و پرورش است، طبق مصوبه این شورا، همه فرمانداران و مسئولین دستگاه ها مکلف به همکارى با آموزش و پرورش در موضوع شناسایی و سپس جذب بازماندگان از تحصیل هستند.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۹ ق.ظ

دیدگاه


− 3 = دو