واکسیناسیون معلمان در آذربایجان غربی آغاز شد

واکسیناسیون معلمان در آذربایجان غربی آغاز شد

گروه خبر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان عربی گفت: واکسیناسیون فرهنگیان استان روز شنبه به صورت نمادین در ارومیه با واکسیناسیون ۲۰ نفر از فرهنگیان آغاز شد.
به گزارش آراز آذربایجان، مهین منافی افزود: واکسیناسیون بیش از ۳۸ هزار نفر از فرهنگیان از روز شنبه به صورت مرحله بندی و مدرسه به مدرسه انجام می شود.
وی بیان کرد: جهت انجام بهینه واکسیناسیون ۲ سالن ورزشی با تجهیزات فیزیکی در اختیار علوم پزشکی و کادر درمانی در این استان قرار داده شده است‌.
مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه تمامی نیروهای پیمانی، قراردادی، سرباز معلمان، فرهنگیانی که در مرخصی هستند و فرهنگیان در بستر بیماری با مجوز پزشک معالج واکسن کرونا دریافت می‌کنند، ادامه داد: با تامین سلامت معلمان و فرهنگیان است که می‌توان به سوی برگزاری کلاسهای حضوری حرکت کرد.
منافی با بیان اینکه معلمان مدارس غیرانتفاعی و تمامی دانشجو معلمان نیز شامل واکسیناسیون می‌شوند، بیان کرد: از مدیران مدارس استان درخواست می‌ شود تا اسامی تمامی نیروهای خود را در لیست واکسیناسیون بگنجانند.آذربایجان غربی دارای ۴۰ هزار فرهنگی است که در پنج هزار مدرسه مشغول به خدمت هستند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳ ق.ظ

دیدگاه


هشت + = 16