نماينده مردم اروميه در مجلس:

رفع مشکلات معیشتی مردم نباید در حد شعار باقی بماند

رفع مشکلات معیشتی مردم نباید در حد شعار باقی بماند

گروه خبر : نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه رفع مشکلات معیشتی مردم نباید در حد شعار باقی بماند گفت: در صورت توجه ویژه به گام دوم انقلاب و اجرای آن، مشکلات کشور حل و فصل می‌شود و نیازی نیست که برای حل مشکلاتمان به دشمنان و غرب نگاه داشته باشیم. به گزارش آرازآذربایجان، نادر قاضی‌پور، با تاکید بر ضرورت اجرای کامل بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار داشت: جوانان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم رهبر انقلاب هستند که در همه جای کشور هم به پیام مقام معظم رهبری لبیک گفتند و در اطلاعیه و بیانیه‌های متعدد تاکید کردند که فرامین ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب را اجرا و آن را عملیاتی می‌کنند.
وی با بیان اینکه رفع مشکلات معیشتی مردم نباید در حد شعار بماند بلکه باید اجرا شود، تاکید کرد: همه مردم و مسئولان باید از فرامین رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تبعیت کنند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: از همه مردم به ویژه جوانان و آینده‌سازان نظام می‌خواهم که بیانیه گام دوم انقلاب را چندین بار به صورت دقیق مطالعه کنند و در تجمعات و گردهمایی‌های خود، دانشگاه‌ها، هیئت‌های مذهبی، مساجد و سازمان‌های مردم نهاد آن را مورد بحث و بررسی قرار دهند تا هر چه سریع‌تر عملیاتی شود.
قاضی‌پور ادامه داد: علاوه بر بیانیه گام دوم انقلاب، باید دیگر بیانات مقام معظم رهبری به ویژه نامه ایشان به جوانان غربی و همچنین وصیت‌نامه سیاسی امام راحل مطالعه شود و منویاتشان را الگوی عملی خود قرار دهیم.
نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به اینکه جوانان باید در این زمینه پیشتاز باشند و از مسئولان بخواهند که منویات امام (ره) و رهبری را در جامعه پیاده کنند، گفت: در صورت توجه ویژه به گام دوم انقلاب و اجرای آن، مشکلات کشور حل و فصل می‌شود و نیازی نیست که برای حل مشکلاتمان به دشمنان و غرب نگاه داشته باشیم.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ

دیدگاه


6 − = پنج