کمیته اطلاع رسانی مبارزه باویروس کرونا در آذربایجان غربی تشکیل شد

کمیته اطلاع رسانی مبارزه باویروس کرونا در آذربایجان غربی تشکیل شد

آرازآذربایجان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از تشکیل کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان خبر داد.
علی مصطفوی در جلسه ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا اظهارکرد: همه اقداماتی که دستگاه‌های اجرایی انجام می‌دهند باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا باشد.
وی با تاکید بر پرهیز از اقدامات جزیره‌ای در خصوص مبارزه با کرونا ویروس گفت: کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا در استان تشکیل شده و این کمیته بر اساس تصمیمات شورای اطلاع رسانی تقویت و فعالیت خواهد داشت.
مصطفوی هدف از تشکیل کمیته اطلاع رسانی را تقویت بحث آموزش و پیشگیری مؤثر و هدفمند دانست و گفت: تمام تمهیدات لازم برای مقابله با این بیماری در استان اندیشیده شده و مردم باید نسبت به گذشته بهداشت فردی را بیشتر رعایت کرده و تا حد امکان از تردد بیشتر در اماکن عمومی خودداری کنند.
وی با اشاره به نگرانی‌های مردم در برابر افزایش شیوع این بیماری در استان گفت: نگرانی مردم قابل درک است و ما تمام تلاش خود را برای تأمین مایحتاج بهداشتی و پزشکی مردم استان برای مقابله با این بیماری بکار می‌گیریم.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۱ ب.ظ

دیدگاه


8 × = هشت