نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه تغییر یافت

نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه تغییر یافت

آرازآذربایجان،سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه از تغییر نرخ‌ کرایه ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، آژانس‌های تلفنی و مینی‌بوس‌ها از فردا شنبه ۲۵ فروردین ماه خبر داد.
فخرالدین معصوم‌زاده با اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر که به تایید هیات تطبیق مصوبات فرمانداری شهرستان ارومیه نیز رسیده است، نرخ‌ کرایه ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، آژانس‌های تلفنی و مینی‌بوس‌ها از روز شنبه ۲۵ فروردین ماه تغییر می‌یابد.
وی با اشاره به توزیع دفترچه نرخ‌های مصوب مسیرهای تاکسی در بین تاکسیرانان و شهروندان ارومیه، گفت: تعرفه جدید کرایه‌ها با بروزرسانی کارشناسان فنی و اجرایی به تصویب شورای اسلامی شهر ارومیه رسیده و در برخی میادین، ایستگاه‌های تاکسی و درب ورودی اتوبوس‌ها نصب شده و از شنبه ۲۵ فروردین ماه لازم اجراست.
معصوم‌زاده با درخواست از شهروندان برای استفاده از کارت بلیط الکترونیکی ادامه داد: برابر مصوبه، پرداخت نقدی کرایه در اتوبوس‌ها ممنوع بوده و فقط براساس نرخ‌های جدید نصب شده بر روی درب ورودی اتوبوس‌ها و استفاده از کارت بلیت الکترونیکی است.
وی افزود: تعرفه‌های مذکور در سایت سازمان به آدرس www.fpt.urmia.ir برای اطلاع‌رسانی عموم بارگزاری شده و شهروندان در صورت مشاهده عدم رعایت نرخ‌های مصوب، مراتب را از طریق تماس با سامانه ١٣٧ گزارش کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت گیرد.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۹ ق.ظ

دیدگاه


شش − 1 =