رئیس پارک علم و فناوری استان خبرداد

فعالیت ۹۵ شرکت فناور در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

فعالیت ۹۵ شرکت فناور در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

آرازآذربایجان، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: پارک در مساحتی بیش از ۱۴ هزار مترمربع با حضور ۹۵ واحد فناور در حال فعالیت است.
جواد نوری نیا ۲۲ مرداد ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل پارک و علم و فناوری استان برگزار شد،بااشاره به استقلال فعالیت پارک از سال ۹۵ گفت: حدود یک هزار نفر فناور، تحصیل‌کرده و دانش آموخته در پارک استان مشغول فعالیت هستند.
وی با بیان اینکه رویکرد پارک علم و فناوری استان، راه اندازی مرکز رشد مشترک با دستگاههای دیگر است،گفت: پارک در حال حاضر مراکز رشد مشترکی با منطقه آزاد ماکو، مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی، جهاددانشگاهی، دانشگاههای آزاد و صنعتی راه اندازی کرده است.
نوری نیا اظهار کرد: در طرح دستیار فناور از ۲۳ دانشجو به مبلغ ۳ میلیارد ریال حمایت شد.
وی با اشاره به بهره مندی ۲۲۹۲ نفر ساعت از دوره های آموزشی پارک علم و فناوری استان جهت توانمند سازی نیز گفت: خدمات مشاوره‌ای از دیگر خدماتی است که در حوزه های مختلف توسط پارک ارائه می شود.
رئیس پارک علم و فناوری استان با اشاره به عملکرد صندوق پژوهش و فناوری استان در سال گذشته افزود: ۴۹ شرکت از حمایت ۲.۸۷۵ میلیون ریالی بهره مند شدند.
وی فراهم آوردن امکان حضور شرکتها در نمایشگاهها از دیگر خدمات پارک علم و فناوری است که نمایشگاه ارمنستان در شهریور ماه برگزار می شود و تاکنون ۸ شرکت برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۴:۵۸ ب.ظ

دیدگاه


5 + = سیزده