رئیس هلال‌احمر:

تعداد داوطلبین جمعیت هلال‌احمر کشور از مرز ۳ میلیون نفر گذشت

تعداد داوطلبین جمعیت هلال‌احمر کشور از مرز ۳ میلیون نفر گذشت

آرازآذربایجان،رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: تا مهرماه امسال ۱۵۰۰ دستگاه خودروی نجات جدید و بروز به تجهیزات جمعیت هلال احمر اضافه خواهد شد.
پیر حسین کولیوند ۲۵ اردیبهشت ماه در آیین اختتامیه هفته هلال احمر که در تالار وحدت ارومیه برگزار شد، ارتقاء تجهیزات بروز و پیشرفته را از اولویتها دانست و افزود: ۹۰۰ دستگاه آمبولانس و خودروی نجات ترخیص شده و بزودی سهمیه استانها توزیع می‌شود.
وی اظهار کرد: تعداد داوطلبین جمعیت هلال احمر کشور از ۴۶۰ هزار نفر، امروز به بیش از ۳ میلیون نفر رسیده است که اتفاق بسیار بزرگی است.
کولیوند تاکید کرد: آموزشهای تخصصی و مهارت افزایی در جمعیت هلال احمر کشور ادامه دارد.
وی منابع انسانی را اصلی ترین سرمایه جمعیت هلال احمر دانست و گفت: با هدف حفظ کرامت نیروی انسانی این مجموعه،بیمه و افزایش حقوق داوطلبین را در دستور کار قرار دادیم و ۲۰ هزار امدادگر بیمه شدند.
کولیوند، تولید دارو و اعضای مصنوعی هوشمند، فعالیت ۲۰۰ مرکز توانبخشی و وجود مراکز آموزشی را از افتخارات جمعیت هلال احمر کشور اعلام کرد و گفت: با حمایت رئیس جمهور، دانشگاه بین المللی نسل سوم هلال احمر راه اندازی می‌شود.
وی با اشاره به فعالیتهای جمعیت هلال احمر در اربعین حسینی گفت: در اربعین سال گذشته، امدادگران و داوطلبین جمعیت هلال احمر کشور در ۳۲ ایستگاه سلامت و ۴ بیمارستان فعال بوده و امدادرسانی به زائرین حسینی را انجام می‌دادند.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۴:۱۲ ب.ظ

دیدگاه


− یک = 5