نرخ جدید کرایه تاکسی در ارومیه هنوز اعلام نشده است

نرخ جدید کرایه تاکسی در ارومیه هنوز اعلام نشده است

آرازآذربایجان-رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه از پیشنهاد افزایش ۳۴ درصدی نرخ کرایه تاکسی در ارومیه خبرداد.
مهدی مژدهی فرد با اشاره به پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در ارومیه به کمیته انطباق افزود: با توجه به افزایش هزینه های جانبی خودرو، لاستیک، روغن و تعمیرات میزان درصد پیشنهادی ۳۴ درصد است چنانچه طی جلسه امروز با اعضای کمیته این پیشنهاد افزایش ۳۴ درصدی نرخ کرایه تایید شود، نرخ جدید از اواخر هفته جاری اعمال خواهد شد.
وی با تاکید براینکه تا تایید نرخ جدید ، تاکسی ها باید طبق نرخ سابق از مسافرین کرایه اخذ کنند افزود: چنانچه تاکسی اقدام به اخذ خودسرانه افزایش ۳۴ درصدی بر نرخ فعلی را داشته باشد شهروندان به سامانه ۱۳۷ شهرداری گزارش کنند تا در اسرع وقت به این تخلف رسیدگی شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۵ هزار و ۸۰۰ تاکسی با احتساب تاکسی های پلاک سفید در ارومیه فعالند گفت: نزدیک به ۴۰ درصد تاکسی های فعال شهر فرسوده بوده و نیازمند نوسازی هستند.
مژدهی فرد با بیان اینکه سایت نوسازی تاکسی ها از نیمه دوم سال ۹۶ مسدود شده ادامه داد: نوسازی و بهسازی تاکسی ها منوط به ابلاغ کشوری از سوی وزارت و تاکسیرانی کشوری است تا شرایط را پس از تعامل با خودرو سازان برای اخذ تسهیلات مهیا و به دستگاههای ذیربط در شهرستانها ابلاغ کنند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ

دیدگاه


8 × هشت =