طرح شهید سلیمانی با ۱۴ هزار جهاد گر اجرایی در آذربایجان غربی می شود

طرح شهید سلیمانی با ۱۴ هزار جهاد گر اجرایی  در آذربایجان غربی می شود

گروه خبر: رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان‌غربی گفت: طرح شهید سلیمانی، با حضور بیش از ۱۴ هزار جهاد گر برای ارائه خدمات بهداشتی و معیشتی در استان اجرا می شود.
به گزارش آراز آذربایجان ، سرهنگ احمد رحمانی در خصوص جزئیات اجرای این طرح اظهارکرد: در اجرای طرح شهید سلیمانی، ۱۴ هزار و ۲۸۰ جهادگر در قالب یک هزار و ۲۰ گروه جهادی با حضور در مناطق و محلات کم برخوردار سراسر استان نسبت به ارائه خدمات بهداشتی و معیشتی اقدام می‌کنند.
وی با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده برای اجرای طرح شهید سلیمانی افزود: مسئولیت کمیته حمایتی این طرح در سطح استان بر عهده بسیج سازندگی بوده و مقرر است از امروز شنبه وارد مرحله اجرایی شود.
وی با بیان اینکه بعد از شناسایی افراد نیازمند مبتلا به کرونا، برای تأمین معیشت، ارسال و توزیع بسته‌های حمایتی توسط بسیج سازندگی اقدام می‌شود، ادامه داد: فعالیت گروه‌های جهادی در سردشت، خوی، سلماس، میاندوآب و تکاب آغاز شده و مقرر است تا ریشه کن کردن این ویروس تمام خدمات به صورت مستمر ادامه داشته باشد.
رحمانی تاکید کرد: در اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌های بسیج و نیروهای مردمی، زنجیره کرونا قطع شود و تیم‌های عملیاتی با حضور در محلات مختلف، به شناسایی بیماران کرونایی پرداخته و از خانواده‌ها و اطرافیان بیماران حمایت کنند.
وی گفت: نیروهای بسیج با همکاری کارشناسان بهداشت و درمان تلاش دارند تا ضمن شناسایی زودهنگام بیماران، اجرای قرنطینه خانگی و غیرخانگی و مراقبت از بیماران، از میزان ابتلای افراد به این بیماری کاسته و با توزیع بسته‌های معیشتی و حمایتی از خانواده‌های مبتلا حمایت کنند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی تاکید کرد: از مردم فهیم و بزرگوار شهرستان ارومیه انتظار داریم در اجرای این طرح همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند تا بتوانیم این بیماری را در شهرستان کنترل و مهار کنیم.
طرح شهید سلیمانی به منظور شناسایی بیماران مبتلا به کرونا، جلوگیری از شیوع بیشتر و کمک به بهبود بیماران مبتلا به کرونا و کمک اقتصادی به خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور اجرا می‌شود.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱ ب.ظ

دیدگاه


8 + هفت =