برترین های مسابقه تصویرسازی حوزه هنری آذربایجان غربی معرفی شدند

برترین های مسابقه تصویرسازی حوزه هنری آذربایجان غربی معرفی شدند

آرازآذربایجان-برترین های سومین مسابقه ماهانه تصویرسازی حوزه هنری آذربایجان غربی با عنوان «ننه سرما» در دوبخش پربازدیدترین و بهترین اثر ۱۶ اسفند سال جاری معرفی شد.
در بخش پربازدید ترین اثر این مسابقه از کل ۲۶ هزار ۸۳۳بازدید، اثر «فائزه آسایش» با ۹ هزار و ۹۳۸ بازدید مقام نخست سومین دوره مسابقه تصویرسازی حوزه هنری را کسب کرد.
در همین راستا «توحید توانای رشید» با جلب نظر اکثریت اعضای خانه تصویرگران استان توانست عنوان برترین اثر این دوره از مسابقه را به خود اختصاص دهد.
رعنا اصغری، نسرین حسن زاده قورت تپه، فائزه آسایش، عرفان حسینیان، فاطمه حدیثی، سکینه عیسی زاده، سیران خضری و توحید توانا رشید هنرمندانی بودند که آثارشان در این دوره از مسابقه به بخش پایانی راه یافته بود.
مسابقه ماهانه تصویرسازی حوزه هنری اقدامی است هنری که به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری آذربایجان غربی در فضای مجازی (تلگرام) با حضور جمعی از هنرمندان استان برگزار می شود که بیش از این نیز این مسابقه طی دو دوره با موضوهای «شهر بدون پلاستیک» و «زلزله زدگان کرمانشاه» در دو بخش بهترین اثر از نگاه مخاطبان و بهترین اثر از نگاه اعضای خانه تصویرگران استان برگزار شده بود.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۰ ق.ظ

دیدگاه


− دو = 1