مدیران و مسئولان تا آخرین روز خدمت به وظایف خود عمل کنند

مدیران و مسئولان تا آخرین روز خدمت به وظایف خود عمل کنند

آراز اذربایجان- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه تغییر دولت در حال انجام است، گفت: مدیران و مسئولان باید تا آخرین روز خدمت به وظایف خود عمل کنند.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی صبح چهارشنبه در خطبه‌های نماز عید قربان با بیان اینکه مسئولان باید از سستی و ضعیف بودن پرهیز کنند زیرا این امر حرام است، افزود: شخص مدیر، مسئول است تا در خدمت جماعت باشد و به وظیفه خود به درستی عمل و محکم و استوار پای کار باشد تا مشکلات مردم حل شود.
وی بااشاره به پیام معظم رهبری به مناسبت روز عرفه افزود: در این پیام مقام معظم رهبری تاکید کردند مسلمانان در طول ۱۰۰ سال گذشته مدیریت خوبی نداشتند و باید با اتحاد مجدد، سال‌های گذشته را جبران کنند.
امام جمعه ارومیه با بیان اینکه امت اسلامی باید گذشته را جبران کرده و همه به میدان آمده تا عزت و افتخار مسلمانان را به جهانیان نشان دهند، ادامه داد: امروز غرب و آمریکا به دلیل این تفکر جمهوری اسلامی ایران تلاش دارد سرنوشت مردم و مسلمانان به دست غیرمسلمانان اداره نشود به دشمنی با آن برخواسته اند.
حجت الاسلام قریشی با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید به دست مسلمانان و با قوانین الهی اداره شوند و ظالمان کنار بروند تاکید کرد: مسلمانان با اتحاد می‌توانند وارد میدان شده و عزت و افتخار برای خود کسب کنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی عنوان کرد: انسان‌ها همیشه در حال امتحان و آزمایش هستند و اموال و اولاد انسان زمینه امتحان الهی است و باید به درستی از آنها استفاده شود تا موجبات خشنودی پروردگار متعال فراهم شود.
امام جمعه ارومیه در بخشی از خطبه‌های نماز عید قربان با بیان اینکه امتحان بزرگان، امتحانی سخت و بزرگ بود افزود: حضرت ابراهیم از افرادی بودند که این امتحانی سخت را پشت سر گذاشت و روسفید بیرون آمد.
وی خاطرنشان کرد: هر صحنه‌ای از زندگی انسان، امتحان الهی است ازاین‌رو باید با هوشیاری رفتار کنیم تا نمره قبولی را از خداوند متعال بگیریم.
مردم خداجوی آذربایجان غربی نماز عید سعید قربان رابا رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اقامه کردند، نمازگزاران همچنین در عید خلوص و بندگی برای ریشه کنی بیماری کرونا از جهان دعا کردند.
در ارومیه مرکز استان نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان در مصلی این شهر اقامه شد.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰ ق.ظ

دیدگاه


نُه + 5 =