طی سال گذشته انجام شد:

تشکیل ۱۴۰۳ پرونده ناشی از حوادث کار در آذربایجان‌غربی

تشکیل ۱۴۰۳ پرونده ناشی از حوادث کار در آذربایجان‌غربی

آرازآذربایجان،مدیر کل پزشکی قانونی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۴۰۳ پرونده مربوط به حوادث جرحی ناشی از کار در پزشکی قانونی استان تشکیل شده است.
موسی ادیب فر افزود: در سال گذشته تعداد ۱۴۰۳ مورد پرونده ناشی از حوادث کار در پزشکی قانونی استان تشکیل شده که از این تعداد ۱۳۵۹ پرونده مربوط به مردان و ۴۶مورد زنان بود.
وی تصریح کرد: در سال گذشته ۲۸هزار و ۷۷پرونده نزاع در پزشکی قانونی استان تشکیل شده که ۷۷۵۰پرونده برای زنان و ۲۰هزار و ۳۲۷پرونده مربوط به مردان است.
ادیب فر با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد ۱۳هزارو ۴۰۸پرونده مربوط به تصادفات جرحی در پزشکی قانونی استان تشکیل شد، یاد آور شد: همچنین در این مدت ۷۲هزار و ۶۸۹ معاینه توسط پزشکی قانونی استان انجام و تشکیل پرونده شده است.
مدیر کل پزشکی قانونی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: در سال گذشته ۳۲۷مورد مجوز سقط جنین توسط پزشکی قانونی استان تشکیل شده است.
وی اظهار کرد: در سال گذشته برای۱۹۱۵ مرد و ۵۰۸زن مجوز دفن صادر شده است.
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی تصریح‌کرد: در سال گذشته ۶۲مورد مجوز فوت ناشی از سوختگی، ۴۲مورد مجوز فوت ناشی از غرق شدگی، ۴۲مجوز فوت ناشی از سرمازدگی، ۱۲مورد مجوز فوت ناشی از برق گرفتگی و ۴۰۹مورد مجوز برای مرگ های طبیعی که بر اثر بیماری صورت گرفته، توسط پزشکی قانونی استان صادر شده است.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۹:۰۱ ق.ظ

دیدگاه


× 5 = چهل