نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي:

تاوان عقب ماندگی شهری ارومیه را مردم پرداخت می‌کنند

تاوان عقب ماندگی شهری ارومیه  را مردم پرداخت می‌کنند

گروه خبر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان_غربی گفت: متاسفانه وضعیت توسعه شهری ارومیه اصلا مطلوب نیست و در بسیاری از مباحث عقب افتادگی وجود دارد که تاوان این مشکلات را مردم می پردازند.
به گزارش آراز آذربایجان، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بر لزوم اهتمام شورای اسلامی شهر ارومیه به رفع مشکلات و عقب ماندگی ها از طریق عمل جهادی، ارائه مشوق و جلب مشارکت مردم تاکید کرد.
وی ادامه داد: برای جبران عقب افتادگی ها انتظار بنده این است از حواشی موجود پرهیز کرده و بصورت جهادی وارد عمل شوید.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تصریح کرد: در برخی کشورها، مدیریت شهری مشوق هایی برای مشارکت مردم در توسعه شهری قرار داده است که نتیجه خوبی هم گرفته اند برای مثال در فلان کشور، اگر فردی در حوزه بافت فرسوده شهری سرمایه گذاری بکند و تبدیل به بافت جدید شود، مدیریت شهری در بحث عوارض مشوق هایی قرار داده است که توصیه بنده هم این است که مردم را در توسعه شهری با قرار دادن مشوق، مشارکت دهید و از ظرفیت عظیم مردم غافل نشوید.
امام جمعه ارومیه افزود: اگر واقعا کمر همت برای حل مشکلات مردم ببندید، بنده در کنار شما هستم و مطمئنا مردم نیز همراهی خواهند کرد.قریشی بیان کرد: برخی از مشکلات موجود شهری، از جمله مسئله سدمعبر مرتبط با اقتصاد مردم است ولی برخی از مشکلات از جمله ترافیک و عدم تناسب المان های شهری با فرهنگ و میراث شهر ارومیه مربوط به عدم مدیریت صحیح است.
وی افزود: البته در بحث سدمعبر نیز نظارت موثری وجود ندارد در بسیاری از موارد مشاهده می کنیم با وجود اینکه داخل مغازه خالی است، پیاده رو و محل تردد مردم را اشغال کرده‌اند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۹:۲۲ ق.ظ

دیدگاه


9 − نُه =