یک مسئول اعلام کرد

انهدام باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۱۰۵ کیلوگرم شیشه در ماکو

انهدام باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۱۰۵ کیلوگرم شیشه در ماکو

آرازآذربایجان،فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند بزرگ مواد مخدر با کشف ۱۰۵ کیلوگرم شیشه با عملیات مشترک اطلاعاتی پلیس و سپاه شهرستان ماکو، خبر داد.
سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: پیرو خبر واصله مردمی در خصوص حمل و جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط باند حرفه ای و قصد ورود آن به استان، موضوع در دستور کار اطلاعاتی و عملیاتی ماموران انتظامی و سپاه شهرستان “ماکو” قرار گرفت.
وی افزود: ضمن هماهنگی های قضائی، مأموران به محل های مورد نظر در محورهای مواصلاتی اعزام و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری، سرانجام یک دستگاه تریلی را شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان در ادامه گفت: طی بازرسی صورت گرفته از تریلی توقیف شده، ۱۰۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و در این خصوص ۳ نفر متهم دستگیر و ۳ دستگاه خودرو (تریلی، پراید و پژو پارس) توقیف، که برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
سردار جهانبخش در پاپان با تاکید بر تداوم طرح های مقابله ای پلیس با قاچاقچیان، مواد فروشان و معتادان متجاهر؛ از همراهی مردم فهیم استان که طی تماس با سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ در خصوص شناسایی مخلان نظم و امنیت پلیس را یاری می دهند، تقدیر و تشکر کرد.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۳:۲۳ ب.ظ

دیدگاه


پنج − 2 =