نماينده مردم اروميه در مجلس:

مبارزه با احتکار باید جدی و غیر فرمایشی باشد

مبارزه با احتکار باید جدی و غیر فرمایشی باشد

گروه خبر:عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در صورتی که قصد داشه باشند فعالیت کنند مفید است و این ستاد نباید فرمایشی باشد و در برخورد با احتکار نیز همه باید همکاری کنند.
به گزارش آرازآذربایجان ، نادر قاضی‌پور در خصوص تشکیل ستاد مبارزه با احتکار و تاثیر آن در کنترل بازار، اظهار داشت: ضمن احترام برای وزیر صنعت، معدن و تجارت در گذشته اعلام کردم که خودروسازان اقدام به احتکار کرده‌اند؛ اما وی عنوان کرد که من حقیقت را نمی‌گویم و احتکاری صورت نگرفته است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر در زمینه خودرو احتکاری صورت نگرفته خودروها در کجا به‌صورت نقدی فروخته شده‌اند، گفت: باید به مبارزه با احتکار اعتقاد داشته باشیم و وزیر صنعت، معدن و تجارت باید بداند که نمایندگان چشم و گوش نظام و بهترین افراد برای بازگو کردن حقایق هستند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر احتکار در بسیاری از موارد از جمله لوازم خانگی، ساختمانی و تجهیزات بیمارستانی وجود دارد، ادامه داد: تمامی احتکارکنندگان منتظر هستند تا ببیند دلار بر روی چه قیمتی ثابت می‌شود و آن زمان وسایل خود را به‌فروش برسانند.
وی با تاکید بر اینکه باید اعتقاد داشته باشیم هر چیزی که مربوط به ملت است شفاف و روشن باشد، عنوان کرد: بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه مبارزه با احتکار شروع به کار کند و سازمان تعزیرات حکومتی نیز همکاری لازم را داشته باشد، باید گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور پیگیری شود نه اینکه در مقابل آنها ایستادگی کنند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در صورتی که قصد داشه باشند فعالیت کنند مفید است و این ستاد نباید فرمایشی باشد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در برخورد با بی‌حجابی نیروی انتظامی تنها مانده است در حالی که ۲۶ سازمان مسئول مستقیم در این مسئله هستند، در برخورد با احتکار نیز همه باید همکاری کنند وزارت صنعت، معدن و تجارت بدون همکاری دیگران نمی‌تواند موفق باشد.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۱ ق.ظ

دیدگاه


− چهار = 4