دولت بر قیمت‌ کالاهای اساسی مردم کنترل و نظارت مستمر داشته باشد

دولت بر قیمت‌ کالاهای اساسی مردم کنترل و نظارت مستمر داشته باشد

آرازآذربایجان-نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: لازم است دولت قیمت‌های اجناس اساسی مردم را در مقابل گرانی کنترل کند.
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز عید فطر اظهار داشت: فرا رسیدن عید فطر را به همه مسلمین تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدواریم توانسته باشیم از فضایل ماه مبارک رمضان بهره برده باشیم.
وی تصریح کرد: خوب است امروز دعای وداع ماه مبارک رمضان که در صحیفه سجادیه ذکر شده مطالعه و در آن تأمل شود.
امام جمعه ارومیه گفت: اعمال مستحبی که در ماه مبارک رمضان به آن عادت کرده بودیم همچون برپایی نماز صبح که ثواب بسیاری دارد و قرائت قرآن را در کل ایام سال ادامه دهیم چرا که با قرائت قرآن گناهان هر شخص بخشیده می‌شود و برکتی برای خانه آن شخص نازل می‌شود و خداوند از او راضی خواهد بود.
قریشی تصریح کرد: اگر بخواهیم مملکتمان از هجوم دشمنان در امان باشد و در مقابل این دشمنان پیروز شویم باید از اوامر و فرامین مقام معظم رهبری تبعیت کنیم.
وی افزود: در وضعیت فعلی که مشکلات فراوانی در امور اقتصادی وجود دارند تنها راه حل این مشکلات اطاعت از ولی فقیه است.
امام جمعه ارومیه اظهار داشت: مسئولین باید تدابیری بیاندیشند که قیمت‌های اجناس اساسی مردم کنترل کنند و با مراکزی و افراد که قیمت‌ها را غیر اصولی افزایش می‌دهند برخورد کنند.
وی گفت: باید دقت کنیم دشمن که به سمت کدام نهاد توجه بیشتری دارد، که اگر این گونه باشد این نهاد بهترین عملکرد را داشته چرا که دشمن هیچ موقع از نهادها تعریف و تمجید نمی‌کند و فقط قصد تخریب دارند.

نوشته شده توسط admin در جمعه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ

دیدگاه


− 1 = هیچ