سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی:

تمامی تمهیدات برای برگزاری مسابقات لیگ ملتهای والیبال به میزبانی ارومیه در حال انجام است

تمامی تمهیدات برای برگزاری مسابقات لیگ ملتهای والیبال به میزبانی ارومیه در حال انجام است

آرازآذربایجان-سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: تمامی امکانات و تمهیدات لازم با همکاری دستگاههای اجرایی و خدماتی برای برگزاری مسابقات لیگ ملتهای والیبال به میزبانی ارومیه در حال انجام است.
آرامون در حاشیه این بازدید با اعلام آمادگی استان برای میزبانی این مسابقات گفت: هفته سوم مسابقات لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۹ به میزبانی شهر ارومیه برگزار خواهد شد که با دستور آقای استاندار برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مسابقات عملیات بازسازی و آماده سازی سالن ورزشی ۶ هزار نفری غدیر ارومیه با اختصاص ۱۹ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی دردستور کار قرار گرفت.
وی افزود: بهسازی های سیستم های گرمایشی و تهویه سالن ، ترمیم صندلی های ، تعویض کف پوش و سیستم روشنایی سالن در مراحل نهایی است و عملیات بازسازی تا پایان اردیبهشت ماه به اتمام می رسد.
آرامون در ادامه گفت: برگزاری این مسابقات در معرفی استان و شهرارومیه به عنوان یک ظرفیت گردشگری و توریستی بسیار با اهیمت بوده و تمامی امکانات و تمهیدات لازم با همکاری دستگاههای اجرایی و خدماتی در حال انجام است.
ارومیه، ۲۳ خردادماه میزبان هفته سوم از مرحله گروهی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ جهان است که با حضور تیم‌های کانادا، روسیه، لهستان و ایران برگزار می شود.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ

دیدگاه


2 + = پنج