اجازه ایجاد مشکل با توطئه و تحریم در کشور را به دشمنان نمی‌دهیم

اجازه ایجاد مشکل با توطئه و تحریم در کشور  را به دشمنان نمی‌دهیم

گروه خبر: فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال‌غرب کشور گفت: دشمنان با توطئه و تحریم در صدد مشکل آفرینی برای مردم هستند ولی ما به هیچ وجه این اجازه را به آنان نخواهیم داد.
به گزارش آراز آذربایجان، سردار محمد تقی اوصانلو در آیین اهدای کمک های مومنانه و جهیزیه به نوعروسان در آذربایجان‌غربی بیان کرد: ما با همه توان در راه دفاع از کشور و جلوگیری از به هدف نشستن توطئه های دشمنان ایستاده ایم و هیچ گاه پاعقب نخواهیم کشید.
وی اضافه کرد: اهدای کمک های مومنانه به تعداد ۳۰هزار بسته در آذربایجان‌غربی و و اهدای جهیزیه به میزان ۳۰۰ سری به نوعروسان در ۲ استان کردستان و آذربایجان‌غربی گامی در راستای کمک به قشر آسیب دیده در ایام شیوع ویروس کروناست.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با اشاره به اینکه سپاه و بسیج در ایام کرونا در کنار مردم برای رفع مشکلات تلاش می‌کنند، افزود: یک هزار و ۵۰۰ سری جهیزیه تا کنون به نوعروسان اهدا شده است که این روند همچنان ادامه دارد.سردار اوصانلو با بیان اینکه در ایام شیوع ویروس کرونا مشکلاتی برای مردم ایجاد شده، اظهار کرد: تلاش می کنیم تا این مشکلات رفع شود و بسیج و سپاه در این راستا در کنار مردم بوده و خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه تاثیرگذاری بسیج در تمامی عرصه ها آشکار است، گفت: به علت شیوع ویروس کرونا برنامه های هفته بسیج امسال رویکردی متفاوت به خود گرفته ولی بسیجیان امروز نیز میدان را خالی نکرده‌اند و در عرصه تلاش و خدمات رسانی در صدد کمک به مردم آسیب دیده از کرونا هستند.
وی با اشاره به اینکه بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل و مظهر اقتدار ملی و نمایشگاه صفا و اخلاص و بصیرت و مجاهدت است، اضافه کرد: تقش بسیج در دفاع از کشور و استقلال و ثبات آن، در خدمات حیاتی با مقیاس گستره‌ی کشوری هم اکنون هویداست و این روند ادامه خواهد داشت.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۸ ق.ظ

دیدگاه


− 7 = یک