پایان انتخابات و آغاز شمارش آرا در آذربایجان غربی

پایان انتخابات و آغاز شمارش آرا در آذربایجان غربی

آرازآذربایجان؛پس از سه بار تمدید زمان اخذ آرا در آذربایجان غربی با پایان انتخابات شمارش آرا آغاز شد.
مدت زمان رأی‌گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری پس از سه نوبت ابتدا تا ساعت ۲۰ و سپس تا ساعت‌های ۲۲ و ۲۴ تمدید شد و راس ساعت ۲۴ جمعه دوازدهم اسفند ۱۴۰۲ به پایان رسید.
با پایان رسیدن زمان رای گیری رسمی انتخابات، شعب اخذ رای در سراسر استان آذربایجان غربی موظف هستند تا آخرین نفر از افراد حاضر در شعب، رای گیری کنند.
این انتخابات با اعلام وزارت کشور صبح روز گذشته جمعه ۱۱ اسفند رای گیری در بیش از ۲۳۰۰ شعبه اخذ رای در حوزه‌های انتخابیه آذربایجان غربی آغاز شد.
به گفته رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی مردم استان با دو میلیون و ۵۶۴ هزار و ۱۲ نفر واجد شرایط رای دادن در حوزه‌های دهگانه انتخابیه در آذربایجان غربی پای دوهزار و ۳۰۲ صندوق اخذ رای در مناطق مختلف استان رفتند تا ازبین داوطلبان ۱۲ نفر را به عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی و سه نفر را نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری برگزینند.
بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی فردا در سراسر استان مدارسی که در آنها شعب اخذ رای مستقر هستند، تعطیل خواهد بود و آموزش در این مدارس به صورت غیر حضوری و بربستر شاد خواهد بود.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۸:۴۰ ق.ظ

دیدگاه


هفت − = 4