نماينده مردم تکاب در مجلس شوراي اسلامي:

ضعف‌های پدافند غیرعامل در کشور برطرف شود

ضعف‌های  پدافند غیرعامل  در کشور  برطرف شود

گروه خبر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد بروز مشکلات حملات سایبری چندی پیش در کشورمان نشان داد ضعف هایی در این عرصه وجود دارد که باید از طریق آسیب شناسی برطرف شود.
به گزارش آراز آذربایجان،حسن همتی ، در خصوص اهمیت توجه به افزیش سطح پدافند غیرعامل در کشور، گفت: در دنیای کنونی عرصه های تقابل کشورها با یکدیگر تغییر کرد لذا توجه به عرصه جنگ نرم و سایبری برای همه کشورها پررنگ شده است.
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع دشمنان کشورها تلاش می کنند از طریق حملات سایبری به زیرساخت های حساس ارتباطی، انرژی، خدمات رسانی، حمل و نقل و غیره طرف مقابل آسیب جدی وارد کنند.
وی با اشاره به اینکه بر اساس مطالب مذکور نقش سازمان پدافند غیرعامل در کشورمان دارای اهمیت دوچندان است، ادامه داد: بروز مشکلات حملات سایبری چندی پیش نشان داد ضعف هایی در این عرصه وجود دارد که باید از طریق آسیب شناسی برطرف شود.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه قوه مقننه آمادگی دارد در چارچوب قوانین به حوزه پدافند غیرعامل کمک کند، افزود: این مهم در حالیست که قوه مجریه نیز نباید نسبت به جایگاه این مجموعه بی تفاوت باشد و از هیچ تلاشی برای افزایش سطح پدافند غیرعامل دریغ نکند.عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولتمردان باید بودجه و اعتبار مناسبی برای حوزه پدافند غیرعامل پیش بینی کنند، خاطرنشان کرد: بنابراین همه مسئولان باید تلاش کنند سازمان پدافند غیرعامل تقویت شود.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۴۳ ق.ظ

دیدگاه


8 − چهار =