۱۴ شهرستان آذربایجان‌غربی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد

۱۴ شهرستان آذربایجان‌غربی در وضعیت قرمز کرونایی  قرار دارد

گروه خبر: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، ۱۴ شهر استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد که نشان دهنده وضعیت نامناسب شهرستان های مختلف است.
به گزارش آراز آذربایجان، علی مصطفوی افزود: ارومیه به همراه ماکو، شوط، پلدشت، چالدران و خوی درشمال و همچنین میاندوآب، مهاباد، بوکان، نقده، پیرانشهر، سردشت، تکاب و شاهین دژ در جنوب استان وضعیت قرمز کرونایی دارند.
وی اضافه کرد: فقط شهرهای سلماس، اشنویه و چایپاره وضعیت نارنجی کرونایی دارند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: طی هفته گذشته شهرستان های سردشت و چالدران وضعیت نارنجی داشتند که با بررسی های جدید صورت گرفته، وضعیت آنها نیز قرمز شده است.
مصطفوی با اعلام هشدار جدی نسبت به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی اظهار کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از تجمع به ویژه اجتناب از سفرهای غیرضروری در شهرهای نارنجی و قرمز از جمله مهمترین اقداماتی است که باید رعایت شود.
وی افزود: فرمانداران و مدیران دستگاه های مرتبط نیز نسبت به اجرای محدودیت های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا متناسب با وضعیت شهرها از جمله دورکاری ادارات، ترددهای شبانه و فعالیت صنوف اهتمام ویژه داشته باشند.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ

دیدگاه


هفت × = 14