مراسم جمع خوانی قرآن کریم در ۱۹ مسجد آذربایجان غربی برگزار می شود

مراسم جمع خوانی قرآن کریم در ۱۹ مسجد آذربایجان غربی برگزار می شود

آرازآذربایجان – مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم به صورت منسجم در ۱۹ مسجد و حسینیه استان خبر داد.
حجت الاسلام محمد داداش زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مراسم جمع خوانی قرآن کریم در تمام شهرهای استان همزمان با ماه رمضان برگزار می‌شود افزود: به صورت منسجم و ویژه این مراسم در ۱۹ مسجد و حسینیه استان با حضور مردم روزه دار و قاریان برجسته کشوری، استانی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مراسم جمع خوانی قرآن کریم همانند سالهای گذشته در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ارومیه برگزار می‌شود افزود: امسال مراسم جمع خوانی قرآن کریم با حضور قاریان برجسته بین المللی و ملی در ارومیه برگزار می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: مراسم جمع خوانی قرآن کریم با مدیریت مؤسسه علوم قرآنی یاسین و با استفاده از ظرفیت‌های مؤسسه‌های قرآنی فعال شهر هر روز از ساعت ۱۸ الی ۱۹ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: مراسم جمع خوانی قرآن کریم با همت مؤسسه قرآنی یاسین ارومیه در مصلای بزرگ امام خمینی ارومیه برگزار می‌شود و در این مدت نیز این برنامه از طریق شبکه استانی آذربایجان غربی به صورت زنده پخش خواهد شد.
حجت الاسلام داداش زاده دعوت از دو مفسر قرآن کریم از قم برای برگزاری جلسات تفسیر قرآن در شهرستان‌های ارومیه و خوی در ایام مبارک رمضان و توزیع هزار جلد قرآن کریم در مناطق کمتربرخوردار را از برنامه‌های این سازمان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی برگزاری کرسی تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان را از دیگر برنامه‌ها ذکر کرد و اظهارداشت: سال گذشته روزانه به طور متوسط شش هزار نفر در مراسم جمع خوانی قرآن کریم شرکت می‌کردند که در تلاشیم امسال بیش از ۱۰ هزار نفر از مردم مؤمن استان را در این مراسم میزبانی کنیم.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵ ق.ظ

دیدگاه


1 + = سه