رئيس کل دادگستري استان آذربايجان غربي:

قاطعانه با عوامل سودجو و شایعه پراکن برخورد خواهد شد

گروه خبر: رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: با جدیت و قاطعیت با عوامل شایعه پراکن و سودجو برخورد شود و به هیچ وجه اجازه تشویش اذهان عمومی را به افراد داده نخواهد شد.
به گزارش آرازآذربایجان ، علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در جلسه هم‌اندیشی با مسئولان بهداشت گفت: هر چند که حسب اطلاع ویروس کرونا مانند سایر بیماریها است و آنگونه که تبلیغ سوء و منفی از آن می‌شود، خطرناک نیست، ولی باید تمامی راه‌های شیوع و پیشگیری از ابتلا به این بیماری شناسایی گردد و از تمام ظرفیت‌های علم پزشکی استفاده تا امنیت بهداشتی مردم تامین شود.
وی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و سایر دادستان‌های استان خواست تا با جدیت و قاطعیت با عوامل شایعه پراکن و سودجو برخورد شود و به هیچ وجه اجازه تشویش اذهان عمومی را به افراد ندهند، خصوصاً در فضای مجازی و باید با کسانی که به شایعه سازی در خصوص کرونا می‌پردازند و مردم را نگران می‌کنند برخورد شود.
گروسی ادامه داد: اگر مردم مواردی را که وزارت بهداشت و درمان و نیز مسئولین مربوطه در استانها توصیه می‌کنند و همچنین توصیه‌های پزشکان مجرب که از رسانه ملی منعکس می‌شود را عمل نمایند، یقین داشته باشند که همگی در سلامت خواهند بود.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی خطاب به همکاران دستگاه قضایی استان هم گفت: با عنایت به اینکه یکی از دستگاههای پر مراجعه، دستگاه قضایی است، باید در رعایت بهداشت فردی و آنچه که پزشکان و مسئولان بهداشت توصیه می‌کنند بیشتر از سایرین عمل کنند تا از بیماری مصون بمانند.
گروسی در پایان صحبتهای خود از مسئولین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به لحاظ حضور در جلسه و بیان نکات مهم و هم اندیشی و نیز اتخاذ تدابیر لازم تقدیر و تشکر به عمل آورد.
شایان ذکر است در این جلسه ولیزاده معاون اجرایی معاونت بهداشت استان، بدلی رئیس گروه بیماریهای واگیر بهداشت و درمان استان و مهدی مینایی مدیر گروه بهداشت و درمان استان حاضر و نکات مهمی توسط وی طرح و مقرر شد که عملیاتی شوند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱ ق.ظ

دیدگاه


هشت − 6 =