تردد در تمامی جاده های آذربایجان غربی جریان دارد

تردد در تمامی جاده های آذربایجان غربی جریان دارد

آراز آذربایجان – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با وجود بارش شدید برف در محورهای استان و در پی تلاش راهداران هیچ محور اصلی و شریانی در سطح استان مسدود نیست.
ارسلان شکری در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان بعد از بارش برف افزود: با وجود بارش شدید برف در محورهای آذربایجان غربی از بامداد امروز و در پی تلاش راهداران هیچ محور اصلی و شریانی در سطح استان مسدود نیست.
وی با تاکید بر ضرورت رعایت توصیه‌های ایمنی افزود: امروز شاهد بارش برف در کلیه شهرستان‌های استان بجز چالدران و ماکو بودیم که با تلاش راهداران تمامی محورهای ارتباطی اصلی و شریانی این شهرستان‌ها باز و تردد در آن‌ها برقرار است.
شکری خاطرنشان کرد: به دلیل برودت هوا امکان لغزندگی در سطح این جاده‌ها وجود دارد که باید هم استانی‌های از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت ضرورت وسایل و تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.
وی ادامه داد: در حال حاضر جاده دسترسی به ۱۱ روستای شهرستان‌های ارومیه، تکاب، سلماس و پیرانشهر مسدود گزارش شده که به دلیل اولویت در گشودن محورهای اصلی و شریانی پس اتمام عملیات از این معابر و اطمینان از باز ماندن آن در ادامه روز نسبت به بازگشایی محورهای روستایی اقدام خواهد شد.
شکری با اشاره به عملیات راهداری زمستانی در ۲۴ ساعته گذشته توسط راهداران استان آذربایجان غربی افزود: در این عملیات ۷۶ نفر از همکاران راهدار نسبت به برف روبی ۳۱۰ کیلومتر از محورهای ارتباطی استان اقدام و با بهره مندی از ۳۰ دستگاه ماشین آلات نسبت به نمک پاشی و شن ریزی به میزان ۲۳۰ تن جهت تردد ایمن مسافران اقدام نمودند و این عملیات با توجه به گستره بارندگی‌ها در روز جاری با شدت و گسترده بیشتری ادامه خواهد داشت.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۵ ب.ظ

دیدگاه


9 × = هشتاد یک