رئيس هيات دووميداني آذربايجان غربي:

کاوه موسوی می تواند دومین مدال دوومیدانی بازی های آسیایی را کسب کند

کاوه موسوی می تواند دومین مدال دوومیدانی بازی های آسیایی را کسب کند

گروه خبر: رئیس هیات دوومیدانی آذربایجان غربی گفت: کاوه موسوی برای کسب آمادگی هرچه بیشتر در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی در اردوی آمادگی تیم ملی حضور دارد و می تواند برای دومین بار متوالی مدال بازی های آسیایی را کسب کند.
حسین فهیمی در گفت و گو با ایرنا افزود: کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی شش پرتابگر از جمله کاوه موسوی را به مرحله دوم اردوی آماده سازی در جزیره کیش دعوت کرده است.
وی اظهار کرد: این ورزشکار به همراه سایر ملی پوشان کشورمان جهت آماده سازی و حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی از روز گذشته مرحله دوم اردوی آماده سازی خود را آغاز کرده است.
فهیمی گفت: با توجه به فصل سرما و شرایط جوی مساعد جزیره، ملی پوشان کشورمان به مدت یک ماه در اردو به تمرینات خود ادامه می_دهند و پس از یک هفته استراحت وارد فاز دوم تمرینات آماده سازی می شوند.
وی گفت: پرتابگران دعوت شده ورزشکارانی هستند که از شانس بیشتری برای کسب مدال در بازیهای آسیایی برخوردارند.
فهیمی گفت: در این اردوی ۳۰ روزه کاوه موسوی در ماده پرتاب چکش، مهران خورند و علیرضا مهر صفوتی در ماده پرتاب وزنه، محمود صمیمی و محمد صمیمی در ماده پرتاب دیسک زیر نظر عباس صمیمی به تمرینات خود ادامه می_دهند.
وی گفت: کاوه موسوی با کسب مدال نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو با رکورد ۶۸ متر و ۹۰ سانتی متر، اولین و تنها مدال آسیایی در سطح قهرمانی و بازی های آسیایی این رشته را برای ایران اسلامی کسب کرده است.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۱۰ ق.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    باسلام ، شمارا بخدا ، یا صفحه ورزشی رااز سایتتون حذف کنید ویا اخبار دو و میدانی را بروز کنید.آیا درخواست زیادی است؟؟
    جهت مشاهده اخبار بروز دو و میدانی استان به سایت هیئت دو و میدانی استان به نشانی زیر مراجعه کنید.
    http://www.azarg-dov.ir

  2. 0

    باسلام، اصلاً بخش ورزشی خصوصاً دو و میدانی برای چه ایجادشده؟ واقعاً اگر به دو و میدانی اهمیت می دهید.لطفاً سری به سایت هیئت دو و میدانی استان بزنیدواز اخبار روز دو و میدانی باخبر شوید.

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


3 × چهار =