ضرورت برخورد جدی با متخلفان پرونده شهرداری ارومیه

ضرورت برخورد جدی با متخلفان پرونده  شهرداری ارومیه

گروه خبر: رئیس کل دادگستری آذربایجان_غربی بر رسیدگی دقیق و برخورد جدی با متخلفان پرونده شهرداری ارومیه تاکید کرد و گفت: دستگاه قضا از مدیران سالم و شجاع و تلاشگر حمایت می کند.
به گزارش آراز آذربایجان، ناصر عتباتی، در دیدار با شهردار و شورای شهر ارومیه بیان کرد: شهرداری ها ارتباط مستقیم با مردم دارند و خروجی شهرداری در ایجاد رضایتمندی برای مردم ملموس بوده و تاثیر گذار است به همین دلیل نباید بی تفاوت به این مهم بود. برخورد جدی
او اضافه کرد: شورای شهر هم نقش تسهیل کننده و ناظر را ایفا می کند و در مسایل مختلف شهری تسهیل گر است.
عتباتی با بیان این که در سطح شهر با دغدغه_هایی مواجه هستیم، اظهار کرد: ارتقاء سیما و منظر شهری و مسایل فرهنگی و ورزشی رفاه و آسایش شهروندی را رقم می زند.
رییس کل دادگستری استان در ادامه با اشاره به مشکلات سد معبر نیز، اظهار کرد: حل مشکل سد معبر از بطن زندگی شهری، نیازمند فرهنگ سازی و ساماندهی است که این مهم بر عهده شهرداری است و دستگاه قضایی در این زمینه پشتیبان شهرداری است.
او در این دیدار بر رسیدگی به موضوعاتی چون جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و پیشگیری از تخلفات شهری، اجرای احکام ماده صد در مناطق جهت انباشته نشدن پرونده ها و حل مشکلات پیمانکاران شهرداری تاکید کرد.
عتباتی با بیان اینکه باید در انجام امور به عنوان امانتدار مردم اقدام نماییم، اظهار داشت: رسیدگی دقیق و برخورد جدی با متخلفان پرونده شهرداری ضروری است و دستگاه قضا از مدیران سالم و شجاع و تلاشگر حمایت می کند و امید است جهت پاسداری از ارزشهای والای انقلاب و شهدا و امام راحل (ره) گام برداریم.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳ ق.ظ

دیدگاه


3 + = یازده