اختصاص یک میلیارد تومان برای اتمام جاده خوی و فیرورق

گروه خبر: نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: یک میلیارد تومان برای اتمام جاده خوی و فیرورق اختصاص یافت.
موید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار آراز آذربایجان اظهار داشت: با توجه به اینکه جاده خوی و فیرورق یکی از جاده‌های پرتردد است، به محض اینکه اعتبارات عمرانی تزریق شود اجرای این پروژه سرعت بالایی می‌گیرد.وی افزود: برای تکمیل پروژه تعریض خوی و فیرورق یک میلیارد تومان در ردیف بودجه قرار گرفته است و در ۱۵ روز آینده کار عملیاتی این پروژه دوباره از سر گرفته می‌شود.وی ادامه داد: با اداره راه و شهرسازی توافق کردیم که در اسرع وقت، آسفالت و قیر این پروژه را تهیه کند تا این پروژه مراحل نهایی خود را به اتمام برساند.عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اهمیت ویژه این جاده، تاکید کرد: با اتمام این پروژه رفت و آمد مردم از شهرستان خوی به شهر توریستی فیرورق و بالعکس، بسیار آسان شده و از ترافیک این جاده به خصوص در روزهای آخر هفته کاسته می‌شود.وی در ادامه سخنان خود گفت: شهردار آینده خوی باید نقاط پرجمعیت را در اولویت قرار دهد و خدمت‌رسانی باید بر اساس جمعیت باشد. حسینی‌صدر اظهار داشت: شهردار آینده خوی باید مدافع مردم بودن را معیار اصلی خود قرار داده و دنبال مطالبات مردم باشد.وی ادامه داد: برای ارتقای شهرداری خوی باید از افراد متخصص در امور مدیریت و برنامه‌ریزی شهری استفاده کرد و نباید به این قضیه به عنوان یک بازی سیاسی نگریسته شود.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۴:۱۶ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    این اقای نماینده فقط بلده به خوی رسیدگی کنه چون خودش اهل خوی هست   تا حالا هم فقط دو بار اون زمان نزدیک به انتخابات به قره ضیا الدی اومده….. هیچ حمایت و سرمایه گذاری تو شهر ما نیست… سه راه قره ضیا الدین سالانه جان چندین ادم رو می گیره و لی تا حالا حیچ کاری برای حلش نبوده جز شعار… بهتری راه وجود یک نماینده برای خود منطقه چایپاره و اهل خود این منطقه هست تا به درد ای مردم برسه………. یاشاسین ازربایجان   یاشاسین چایپارا

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


× 6 = دوازده