فرمانده انتظامي استان:

طرح تشدید برخورد با افراد قانون‌شکن در آذربایجان‌غربی آغاز شد

طرح تشدید  برخورد با  افراد قانون‌شکن  در آذربایجان‌غربی  آغاز شد

گروه خبر: فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی در استان گفت: در این راستا با صاحبان خودروهای بدون پلاک، پلاک مخدوش و رانندگی خطرناک ایمنی شهروندان را به خطر می اندازند و همچنین اراذل و اوباش به شدت برخورد خواهد شد.
به گزارش آراز آذربایجان، سردار رحیم جهانبخش در این خصوص اظهار کرد: به دنبال مطالبات مردمی مبنی بر ارتقای احساس امنیت، طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با خودروهای بدون پلاک، پلاک‌مخدوش، رانندگی خطرناک، حاملان هر گونه قمه یا قداره، اراذل و اوباش، قاچاقچیان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و مزاحمان در جامعه به صورت شبانه روزی و محله محور اجرایی می شود.
وی اضافه کرد: هدف از این طرح، برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم خیز بوده و اقدامات در این راستا ضربتی و مویرگی تمهید شده است.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با هشدار به قانون شکنان ادامه داد: با بسیج نیروها و امکانات تخصصی، ظرفیت نیرویی خوبی از سراسر استان در رده های مختلف و پلیس‌های تخصصی برای تقدیم نظم و امنیت مطلوب به عموم مردم وجود دارد که در اجرای این ماموریت به کار گرفته می_شود.
سردار جهانبخش اظهار کرد: البته بدون مشارکت و همراهی شهروندان برقراری امنیت مطلوب امکان پذیر نخواهد بود و از شهروندان می خواهیم با جدیت در راستای اجرای این طرح، همراه پلیس باشند.
در ماه های اخیر با تلاش حوزه های انتظامی و قضایی، اقدامات بسیار خوبی در حوزه ارتقای امنیت اجتماعی در آذربایجان غربی صورت گرفته و شاخص ها نیز از افزایش امنیت و احساس امنیت در مناطق مختلف استان حکایت دارد.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۰۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۸:۰۶ ق.ظ

دیدگاه


9 × یک =