استاندار آذربايجان غربي:

روان سازی و مدیریت هوشمند ترافیک شهر ارومیه مورد توجه قرار گیرد

روان سازی و مدیریت هوشمند  ترافیک شهر ارومیه   مورد توجه قرار گیرد

گروه خبر: استاندار آذربایجان غربی ابراز امیدواری کرد؛ با مدیریت هوشمند، پروژه‌های کریدورهای ترافیکی با هدف روان سازی ترافیک شهر فاز به فاز اجرایی شود.
به گزارش آراز آذربایجان محمدصادق معتمدیان، در آیین افتتاح پروژه زیرگذر(شورا_شهید بهشتی) ارومیه با بیان اینکه روان سازی ترافیک شهر از مطالبات مردم شهر است، افزود: مطالعه بیش از ۱۴ طرح این حوزه در قالب، زیرگذر، روگذر، تقاطع همسطح و.. در ارومیه انجام شده که امید است امسال با برنامه ریزی های مدون شاهد بهره برداری از ۵۰ درصد از این طرحها (۷پروژه ترافیکی) در سطح شهر باشیم. استاندار آذربایجان غربی به احداث کمربندی سبز شهر اشاره کرد و گفت: با هم افزایی دستگاهها، کمربند سبز شهر ارومیه عملیاتی شود. وی با اشاره به معضل تولید زباله و پسماند در ارومیه و استان افزود: روزانه ۲۱۰۰ تن زباله و پسماند در استان تولید می شود که لازم است ساماندهی و مدیریت این موضوع مورد توجه قرار گیرد.
استاندار از دستور کار قرار گرفتن پروژه تفرجگاهی بام ارومیه خبر داد و گفت: مقدمات قانونی این پروژه انجام شده و با تعیین مشاوران طرح، عملیات اجرایی این پروژه انجام می‌شود تا رفاه و ارائه خدمات حداکثری به مردم که از اولویت‌های مورد توجه دولت است، عینیت یابد.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۶ ب.ظ

دیدگاه


− پنج = 1