فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

رسانه علمدار جهاد تبیین در جنگ ترکیبی است

رسانه علمدار جهاد تبیین در جنگ ترکیبی است

آرازآذربایجان،فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امروزه رسانه ها علمدار جهاد تبیین در جنگ ترکیبی و رسانه ای هستند.
سردار حبیب شهسواری ۲۴ بهمن ماه در اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر که در سالن جلسات کتابخانه های عمومی استان برگزار شد، افزود: در جنگ ترکیبی و رسانه ای دشمن، رسانه ها علمدار هستند چرا که رسانه می تواند به تنهایی یک گردان و لشکر باشند و سرافرازانه می تواند در مقابل لشکر شیطان با انتشار اخبار درست بایستد.
وی با اشاره به اینکه دشمنان و رسانه های تحت امر آنها با تمام امکانات در تلاش بودند در ۲۲بهمن امسال جشن پایان انقلاب اسلامی باشد، تصریح کرد: در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال مردم معاملات آنها را برهم زدند که این نشأت گرفته از اراده خداوند است.
سردار شهسواری اظهار کرد: ۲۲بهمن امسال روز بیعت، بعثت و پیوند و ایمان متقابل به ولایت و خداوند بود .
فرمانده سپاه شهدای استان یاد آور شد: در ۲۲بهمن امسال شور مردم باشعور مردم عجین شد و نشان داد مردم با همه سختی ها و ناملایمتی ها و ضیق معیشت در صحنه حاضر هستند.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری چهار دوره جشنواره ابوذر خاطر نشان کرد: هدف جشنواره ابوذر بهبود اوضاع کشور و رسیدن به اهداف نظام است.
وی با بیان اینکه اگر در ۸سال دفاع مقدس نقش رسانه ها عینی تر و حقیقی تر بود و هر آنچه در آن دوران رخ داده بود، برای مردم کشور و دنیا نشان داده می شد،گفت: اگر گنجینه دفاع مقدس را در اختیار جوانان قرار می دادیم، امروز جوانان ما را رسانه های شیطان از دست ما نمی ربودند.
سردار شهسواری تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر نیز مشخص شد که اگر از روایت اول غفلت کنیم روایت جعلی دشمن جای واقعیت راخواهد گرفت.
در پایان این مراسم از برگزیدگان چهارمین جشنواره ابوذر با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۰ ب.ظ

دیدگاه


− 3 = سه