رييس کميسيون سرمايه‌گذاري‌ شوراي اسلامي شهر اروميه خبر داد

راه‌اندازی خیابان غذا در شهر ارومیه

راه‌اندازی  خیابان غذا  در شهر ارومیه

گروه خبر: رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری‌، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه از شناسایی و جذب سرمایه‌گذار داخلی برای راه‌اندازی خیابان غذا در شهر ارومیه خبر داد.
به گزارش آراز آذربایجان، ساسان ابراهیم‌زاده با اشاره به ساماندهی مشاغل سطح شهر و تخصیص بازارچه خوداشتغالی بانوان به صنف سیب‌زمینی‌فروشان، اظهار کرد: اگرچه برای ساماندهی سیب‌زمینی‌فروشی‌های کنار خیابانی با تعبیه کانکس در پارک الغدیر اقدام خوبی انجام شده است، اما با توجه به اینکه این کانکس‌ها مربوط به بازارچه خوداشتغالی بانوان بود امید است در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی بازارچه مخصوص فروش محصولات تولیدی بانوان سرپرست خانوار با هدف حمایت از این قشر در مکان مناسب باشیم.
وی افزود: همه اغذیه‌فروشی‌ها، کبابی‌ها و فست‌فودهایی که در معابر شهری و بیشتر در کانکس‌ها و یا با وسایل نقلیه امرار معاش می‌کنندرا می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق ساماندهی کرد.
رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه از شناسایی و جذب سرمایه‌گذار داخلی برای راه‌اندازی خیابان غذا در شهر ارومیه خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه شناسایی و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و رفع مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری مدیریت شهری است. ابراهیم‌زاده ادامه داد: امروز در بیشتر کلان‌شهرهای ایران، خیابانی به نام خیابان غذا برای ساماندهی مشاغل و اغذیه‌فروشان، کمک به اقتصاد شهری و اشتغال‌زایی راه‌اندازی شده است و امید می‌رود این طرح به‌زودی در شهر ارومیه اجرایی شود. وی تاکید کرد: برای راه‌اندازی خیابان غذا در شهر ارومیه سرمایه‌گذار داخلی از سوی کمیسیون سرمایه‌گذاری شناسایی و جلساتی نیز برگزار شده است، امید می‌رود پس از طی مراحل قانونی این طرح در خیابان پارک سلامت یا مسیر رودخانه شهرچای در یک محل ثابت، مشخص و اجرایی شود.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۰۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۷:۴۹ ق.ظ

دیدگاه


شش − = 3