جو روانی حاکم بر جامعه عامل اصلی تشکیل صف مقابل نانوایی ها است

جو روانی حاکم بر جامعه عامل اصلی تشکیل صف  مقابل نانوایی ها است

گروه خبر: مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه هفته های گذشته کمبود کم کاری برخی نانوایی ها و از سوی دیگر کمبود آرد به دلیل بالا بودن تقاضای ناشی از جو روانی در نانوایی ها مشهود بود که این امر مدیریت شد.
به گزارش آراز آذربایجان،حسین سیوانی اصل با بیان اینکه علیرغم صدور اطلاعیه مبنی بر عدم تعطیلی نانوایی ها، همچنان شاهد هستیم مردم تحت تاثیر قرار گرفته اند، افزود: در این میان برخی رسانه ها به موضوع دامن می زنند.
وی با بیان اینکه در کنار مسوولان باید مردم نیز رفتار خود در خرید اقلام موردنیازشان را تغییر دهند، اعلام کرد: ستاد استانی کرونا برنامه ای برای تعطیلی نانوایی ها ندارد و هم استانی ها می توانند نان مورد نیاز خود را در هر زمانی تهیه کنند.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد: تنها راهکار کاهش صف مقابل نانوایی ها، تغییر نگرش مردم در تامین مایحتاج خانوار بوده و ضرورت دارد خانواده ها از دپو نان و یا سایر اقلام مورد نیاز خودداری کنند.
سیوانی اصل افزود: هیچگونه کمبودی در استان نداریم و کمبود مرغ نیز با افزایش تعداد جوجه ریزی، طی هفته آینده رفع می شود.
فرماندار ارومیه نیزبا بیان اینکه هیچگونه کمبودی در عرضه آرد و نان وجود ندارد، گفت: تشکیل صف مقابل نانوایی ها ارتباطی به کمبود آرد ندارد و جو روانی حاکم بر جامعه سبب تشکیل این صف ها شده است.
علیرضا ملامحمدی زاده با بیان اینکه محدودیت های کرونایی سبب شده تا جو روانی در جامعه ایجاد شود، تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از مردم اطلاعیه های ستاد مبارزه با کرونا توجه نکرده و گمان می کنند تمام مشاغل در محدودیت های کرونایی تعطیل هستند.
وی با بیان اینکه نانوایی ها جزو مشاغل گروه یک بوده و در هر شرایطی دایر هستند، گفت: شهرونوان بیش از نیاز خود نان در خانه دپو نکنند.
فرماندار ارومیه هرگونه شایعه مبنی بر تعطیلی نانوایی ها را تکذیب کرد و افزود: نان مهم ترین کالا در سبد خانوارهای ارومیه ای است و تلاش شده تحت هیچ شرایطی نانوایی ها تعطیل نشوند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶ ب.ظ

دیدگاه


8 × = سی دو