ثبت نام در مدارس راهیان کوثر استان آغاز شد

ثبت نام در مدارس راهیان کوثر استان آغاز شد

آراز آذربایجان- مسئول موسسه فرهنگی آموزشی راهیان کوثر سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ثبت نام در مدارس راهیان کوثر استان آغاز شد.
به گزارش آراز آذربایجان ، حسین وفاکار امروز در گفت و گو با خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: ثبت نام در مدارس راهیان کوثر آذربایجان غربی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ آغاز شده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۰۰ دانش آموز با ۱۵۵ کادر آموزشی و اجرایی در مدارس زیرپوشش مشغول تحصیل هستند، ادامه داد: پیش بینی ما این است که در سال جدید تعداد دانش آموزان دوبرابر شده و ۱ هزار و ۶۰۰ دانش آموز ثبت نام کنند.
این مسئول با بیان اینکه ۱۲ مدرسه با حمایت فرمانده سپاه شهدای استان در شهرستان‌های ماکو، ارومیه، نقده، پیرانشهر، میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب ایجاد شده است، اضافه کرد: در خوی، مهاباد، چالدران و بوکان نیز مقدمات موردنیاز برای ایجاد مدرسه فراهم شده و در حال نام نویسی هستند.
مسئول موسسه فرهنگی و آموزشی راهیان کوثر سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ثبت نام از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است.
وفاکار با بیان اینکه شهریه برابر قانون دریافت می‌شود ولی امکانی را فراهم کرده‌ایم که والدین در صورت تمایل می‌توانند به صورت سه قسط در طول سال تحصیلی شهریه‌ها را واریز کنند، اضافه کرد: همچنین خانواده نیروهای نظامی، انتظامی، فرزندان شهدا و ایثارگران، کارکنان سپاه و بسیج نیز از تخفیف ۱۵ درصدی بهره‌مند می‌شوند.
این مسئول ضمن ابراز خشنودی از اینکه تعلیم و تربیت در این مجموعه به معنای واقعی کلمه تجلی یافته است، اظهار کرد: ضمن اینکه تلاش می‌کنیم، استانداردهای آموزشی را رعایت کنیم، ولی برای امور فرهنگی، تربیتی و … نیز برنامه‌های جداگانه تدارک دیده‌ایم.
مسئول موسسه فرهنگی آموزشی راهیان کوثر سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه برنامه‌های اعتقادی و پرورشی ویژه هر مقطع سنی را مورد توجه قرار داده‌ایم، برای خلق محیط شادی و مفرح نیز اهتمام می‌کنیم.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴ ب.ظ

دیدگاه


نُه − 1 =