تنور انتخابات در خوی گرم‌تر می‌شود

تنور انتخابات در خوی گرم‌تر می‌شود

آرازآذربایجان، رفته رفته با نزدیک‌شدن به ۸ تیرماه، تنور انتخابات در خوی گرم‌تر می‌شود و ستادهای انتخاباتی کاندیداها در نقاط مختلف شهر اقدام به برگزاری متینگ‌ها و نصب بنر و تبلیغات محیطی می‌کنند.
صدور احکام روسای ستادها در خوی نیز از عوامل دیگر گرم‌تر شدن تنور انتخابات در خوی است بطوری که در فضای مجازی و رسانه‌ای خوی هر روز شاهد بحث‌ها و گفت و گوها توسط اعضای ستادهای تبلیغاتی کاندیداها هستیم.
سلیم اکبری، مسئول ستاد محمدباقر قالیباف در خوی با بیان اینکه در وهله اول هدف‌مان حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای است، تصریح کرد: در فضای مجازی هم سعی می‌کنیم از ایجاد دو دستگی و اختلاف و تخریب کاندیداهای رقیب پرهیز شود و در خصوص عملکرد و برنامه‌های کاندیدهای تاییدمان گفت و گو کنیم.
وی، رعایت اخلاق و اخلاق‌مداری را جزو اولویت‌های اول در بحث تبلیغات برای کاندیدای مدنظر عنوان کرد.
کریم علی نژاد، فرماندار خوی هم اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر انتخابات در خوی اندیشیده شده است.
وی تصریح کرد: عوامل اجرایی انتخابات از نقطه صفر مرزی تا مرکز شهر را تمام امکانات تحت پوشش قرار داده اند تا آرای مردم جمع آوری شود.
فرماندار خوی از ستادهای تبلیغاتی کاندیداها در خواست: از بداخلاقی و تخریب و تهمت همدیگر بپرهیزند و فضا را به سمت حضور باشکوه و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای فراهم کنند.
حسن نصرالله پور، شهردار خوی نیز اظهار کرد: برای تبلیغات محیطی کاندیداها فضاهای مختلف و مشخص برای تبلیغات در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: با تمام توان شور انتخاباتی را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای بکار گیری می‌کنیم.
شهردار خوی ادامه داد:عوامل اجرایی شهرداری در آماده باش کامل هستند.
با گرم ترشدن تنور انتخابات در سطح شهر خوی آرام آرام تصاویر و بنرهای کاندیداها در سطح شهر در میادین اصلی شهل نصب می‌شود و عوامل اجرایی انتخابات نیز بصورت شبانه‌روزی علاوه بر رصد و رفتارهای ستادهای انتخاباتی در صدد حضور هر چه با شکوه و پر شور مردم در انتخابات هستند.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱:۰۳ ب.ظ

دیدگاه


2 + = سه