استاندار آذربايجان غربي:

ادارات در اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمندکرونا همکاری کنند

ادارات در اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمندکرونا همکاری کنند

گروه خبر: استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کووید ۱۹ در استان گفت: همه دستگاه های متولی موظف هستند در اجرای دقیق این طرح که می تواند زنجیره انتقال بیماری و نیز بستر فعالیت اقتصادی مردم در شرایط کرونایی را فراهم سازد، همکاری داشته باشند.
به گزارش آراز آذربایجان، محمدمهدی شهریاری در جلسه ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کووید ۱۹ در روزهای آتی اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح فرصتی ایجاد می‌شود تا نظام مدیریت بیماری در بستر فناوری اطلاعات قرار گیرد.وی اظهار داشت: برای اجرای درست این طرح می طلبد تا ابعاد کامل بررسی شود.
استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: در صورتی که این طرح به درستی اجرا شود، می تواند دستاوردهای خوبی را در امر کنترل بیماری کووید ۱۹ محقق سازد.
شهریاری از مردم درخواست کرد تا نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش اهتمام داشته باشند تا شاهد شروع موج جدید کرونا نباشیم.در این جلسه سازوکارهای اجرای طرح هوشمند بیماری کرونا با حضور استان های آذربایجان غربی، قزوین و کردستان و مسوولان وزارت کشور بررسی شد.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۵۰ ق.ظ

دیدگاه


5 + یک =