دبير قرارگاه دانشگاهي ستاد کروناي استان:

آذربایجان غربی ۳ روز بدون فوتی کرونایی پشت سر گذاشت

آذربایجان غربی  ۳ روز بدون فوتی  کرونایی  پشت سر گذاشت

گروه خبر: دبیر قرارگاه دانشگاهی ستاد کرونای آذربایجان غربی گفت: روزهای بدون فوتی ادامه دارد و بستری‌های کرونایی در مراکز درمانی استان به زیر ۱۵۰ نفر رسید.
به گزارش آراز آذربایجان،دکتر سید جلیل موسوی با بیان اینکه از سه روز گذشته تاکنون فوتی کرونایی در استان گزارش نشده است، افزود: از ابتدای امسال ?? نفر جان خود را بر اثر ابتلاء به کرونا از دست داده‌اند.
موسوی به استقبال کم از واکسیناسیون کرونا در استان نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون ۶ میلیون و ۷۰ هزار دز واکسن کرونا در آذربایجان غربی تزریق شده است که نزدیک به ۸۴ درصد از مردم استان نوبت اول ۷۴٫۸ درصد نوبت دوم و ۳۳٫۳ درصد نیز نوبت سوم تزریق واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.این مسئول با بیان اینکه هم اکنون ۹ شهر آذربایجان غربی در وضعیت آبی کرونا هستند، گفت: بر اساس رنگ بندی جدید کرونایی در کشور، هشت شهر این استان در وضعیت زرد و ۹ شهر در وضعیت آبی قرار گرفتند.دبیر قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونا در آذربایجان غربی افزود: مهاباد، بوکان، پیرانشهر، سردشت، نقده، تکاب، اشنویه، سلماس و ماکو در وضعیت آبی قراردارند.موسوی اضافه کرد: ارومیه، خوی، چایپاه، چالدران، شوط، پلدشت، شاهین دژ و میاندوآب هم در وضعیت زرد کرونا هستند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۹:۵۶ ق.ظ

دیدگاه


نُه × = 9