۲۵ بقعه و آستان امامزاده در آذربایجان غربی میزبان طرح آرامش بهاری

۲۵ بقعه و آستان امامزاده در آذربایجان غربی میزبان طرح آرامش بهاری

آرازآذربایجان – مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: ۲۵ بقعه و آستان مقدس امامزاده در شهرستان های مختلف استان میزبان طرح آرامش بهاری است و زائران می توانند در ایام نوروز از خدمات این طرح بهره مند شوند.
حجت الاسلام ناصر جوانبخت افزود: از این تعداد، ۶ بقعه و امامزاده در هر یک از شهرستان های ارومیه و خوی، پنج مکان مذهبی در میاندوآب، سه امامزاده در سلماس، ۲ آرامگاه در چالدران و یک بقعه یا امامزاده در هر یک از شهرستان های چایپاره، ماکو و نقده قرار دارد.
وی اضافه کرد: آستان مقدس امامزاده غریب حسن، بی بی معصومه، سراج الدین و محمد و ابراهیم (ع) در ارومیه، امامزاده اسحاق (ع)، امامزاده برگشاد و سید محمد (ع) در سلماس، امامزادگان سید تاج الدین، سید بهلول، سید محمد و سید ابراهیم در خوی، امامزاده اولیا در نقده و امامزاده تاج الدین علی در میاندوآب ۱۳ امامزاده است که برای اجرای طرح آرامش بهاری انتخاب شده اند.
وی اظهار کرد: طرح آرامش بهاری به منظور خدمات رسانی به زائران نوروزی از ۲۸ اسفند جاری آغاز می شود و تا ۱۴ فروردین ماه سال آتی به اجرا در می آید.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی بیان کرد: لحظه تحویل سال، برپایی خیمه‌های معرفت و اقامه نماز جماعت با حضور روحانیان بومی و اعزامی از برنامه‌های طرح آرامش بهاری در سال جدید به شمار می رود.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴ ق.ظ

دیدگاه


6 × = بیست چهار