نماينده اروميه با بيان اينکه مردم هرگز اجازه فروش خاکشان را نمي دهند

مذاکرات با سرمایه‌گذارعراقی سریعا لغو و مراتب به اطلاع مردم برسد

گروه خبر: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم هرگز اجازه فروختن خاکشان را نمی¬دهند گفت: مسؤولان باید مذاکرات یک طرفه و غیرقانونی با سرمایه‌گذار عراقی هر چه سریع‌تر لغو کرده و مراتب را به اطلاع مردم برسانند.
به گزارش آرازآذربایجان ، وی افزود : مذاکرات یک‌جانبه با طرف عراقی بدون فراخوان عمومی و مصوبه شورای شهر برای مشارکت در ساخت و توسعه زمین‌های ارومیه محکوم بوده و هر چه سریع‌تر لغو شود. نادر قاضی‌پور ، در ارتباط با آخرین خبرها در مورد سرمایه‌گذاری یک فرد عراقی در ساخت و توسعه زمین‌های های اطراف بازار تاریخی ارومیه اظهار کرد: طبق قانون برای مشارکت در طرح‌های سرمایه‌گذاری ابتدا باید فراخوان عمومی داده شود تا شرکت‌های داخلی و خارجی در این فراخوان شرکت کنند.
وی افزود: چون برای مشارکت در ساخت و توسعه میدان امام خمینی(ره) هیچگونه فراخوانی داده نشده و از سویی انجام مذاکرات یک طرفه مسؤولان شهری با طرف عراقی برای سرمایه‌گذاری در این میدان مصوبه شورای شهر را نداشته و به تائید فرماندار نرسیده این مشارکت اقدامی غیرقانونی و محکوم است.نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری یک فرد عراقی در ارومیه در روزهای اخیر موجب نگرانی مردم این شهرستان شده است، ادامه داد: مسؤولان باید هر چه سریع‌تر مذاکرات یک طرفه و غیرقانونی با سرمایه‌گذار عراقی هر چه سریع‌تر لغو کرده و مراتب را به اطلاع مردم برسانند.
وی در پایان ضمن تاکید بر غیرقانونی بودن سرمایه‌گذاری فردی عراقی در بازار تاریخی ارومیه تصریح کرد: مردم این شهرستان هرگز اجازه نخواهند داد تا خاک‌شان به یک خارجی و یک عراقی فروخته شود.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴ ق.ظ

دیدگاه


چهار + = 8