مدیران ادارات اخلاق را درقبال زیردستان ساعی بیشتر رعایت کنند

مدیران ادارات اخلاق را درقبال زیردستان ساعی بیشتر رعایت کنند

آرازآذربایجان- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان در قبال زیردستان ساعی اخلاق را بیشتر رعایت کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی درجلسه اخلاق مدیران افزود: اهمیت دادن به زیردستان تلاشگر و ساعی، ارزش گذاری به فعالیت های صورت گرفته بدون توجه به پست و مقام، اطاعت از اوامر و نواحی الهی و پیامبر اکرم (ص) در مسائل اختلافی را نشان می دهد.
وی با اشاره به اهمیت تلاوت و تدبر در آیات قرآن کریم اضافه کرد: طبق آموزه های اسلامی قرائت قرآن کفاره گناهان و مانع عذاب الهی است و اسباب رحمت، مغفرت، جلب رضایت پروردگار و ورود به بهشت برین را برای انسان فراهم می کند.
وی با تاکید بر نیت الهی در همه کارها بیان کرد: داشتن نیت الهی در کارها زمینه ساز سعادت، توفیق، پیشرفت و توسعه برای انسان است و نیت های غیرالهی افراد را از پیشرفت و توسعه باز می دارد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: توکل بر خدواند عامل اصلی مقاومت و مبارزه در مقابل هجمه های فرهنگی دشمنان در جامعه اسلامی است.
به گزارش ایرنا، جلسات اخلاق ویژه مدیران در سه سال گذشته به ابتکار دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی راه اندازی شده است و در آن، مدیران مختلف شرکت می کنند.
اخلاق مداری از جمله مهمترین آموزه های اسلامی بوده و اهمیت آن در مدیران جامعه اسلامی بسیار بیشتر نمایان است.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶ ق.ظ

دیدگاه


7 + دو =