نماينده مردم اروميه در مجلس:

کمبود شادی و نشاط علل گرایش جوانان به اعتیاد است

کمبود شادی و نشاط علل گرایش جوانان به اعتیاد است

گروه خبر:طرح اداره ی اعتیاد وزارت بهداشت در آرایشگاه ها و سالن های ورزشی برای پیشگیری از اعتیاد به مواد محرک مسکن موقتی است اما قطعا تاثیرات خود را نیز خواهد داشت.
ایلنا: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت:‌ کمبود شادی و تمایل به رفتارهای مهیج در گرایش افراد به مواد مخدر تاثیرگذار است.
“عابد فتاحی” در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره ی موثر بودن طرح توزیع بسته‌های آموزشی توسط اداره‌ی اعتیاد وزارت بهداشت در آرایشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی برای پیشگیری از اعتیاد به مواد محرک، گفت: این اقدام در کاهش مشکلات جوانان به ویژه دختران می‌تواند گام موثری باشد البته آسیب های اجتماعی جوانان از نوع اعتیاد به ویژه در میان دختران و روند رو به رشد آنها با این اقدامات قابل حل نیست و این اقدامات مسکن موقتی است اما قطعا تاثیرات خود را خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه باید به جوانان اجازه داده شود از رنگ های شاد اما متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی استفاده کند، تصریح کرد: متاسفانه به گفته برخی از کارشناسان یکی از علل گرایش جوانان به مواد مخدر، کمبود فضای شادی و تفریح در زندگی است به گونه‌ای که برای رفع خلاها در زندگی شخصی به مواد مخدر گرایش می‌یابند.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۰۲ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    عالیه

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه


پنج − 4 =