خروج آمریکا از برجام بدون تحریک صهیونیست‌‎ها ممکن نبود

خروج آمریکا از برجام بدون تحریک صهیونیست‌‎ها ممکن نبود

آرازآذربایجان-نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه موضوع خروج از برجام یک رسوایی حقوقی و اخلاقی برای ایالات متحده آمریکاست گفت: بدون شک این اقدام بدون تحریک دوست احمقی همچون نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای ترامپ امکانپذیر نبود.
روح‌الله حضرت‌پور با اشاره به خروج ترامپ از برجام اظهار داشت: قطعاً موضوع خروج از برجام یک رسوایی حقوقی و اخلاقی برای ایالات متحده بود به گونه‌ای که آن‌ها به واسطه کینه عمیقی که به جمهوری اسلامی در منطقه دارند آبروی خود را در مجامع بین‌المللی بردند.
وی خاطرنشان کرد: بدون شک این اقدام بدون تحریک دوست احمقی همچون نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای آمریکا ممکن نبود.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: این یک فرصت و امتحان تاریخی برای اروپاست به‌نوعی که اروپا باید انتخاب کند که می‌خواهد ملعبه دست آمریکا باشد و افسار خود را به‌دست آدم احمقی و دیوانه‌ای مثل ترامپ دهد یا می‌خواهد چهره‌ای معقولانه و آبرومندانه از خود نشان دهد.
وی تصریح کرد: ایران هم منتظر رفتار و ضمانت‌های اروپایی‌هاست و معتقدم که کشورمان با سیاست واحد و صحیح خود چهره‌ای قابل اعتماد و متکی به عقل از خود به نمایش گذاشت.
حضرت‌پور بیان کرد: آمریکایی‌ها سبب شدند میلیاردها دلار هزینه تبلیغات روانی علیه جمهوری اسلامی به خودشان بازگردد و جهان ایران و آمریکای واقعی را بشناسد.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۵ ب.ظ

دیدگاه


دو + 4 =