معاون سياسي امنيتي استاندار:

حجت الاسلام غلامرضا حسنی برای مردم آذربایجان الگوی مجاهدت است

حجت الاسلام غلامرضا حسنی برای مردم آذربایجان الگوی مجاهدت است

گروه خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شیخ غلامرضا حسنی به عنوان یک الگو در تاریخ آذربایجان مطرح است.
به گزارش آرازآذربایجان،علی مصطفوی در جلسه هماهنگی سالگرد ارتحال حجت الاسلام حسنی افزود: مرحوم حسنی در خاطره مردم آذربایجان حک شده است و مردم مجاهدت های آن مجاهد نستوه را فراموش نمی کنند.
وی با اشاره به زمان برگزاری سالگرد ارتحال مرحوم حسنی، ادامه داد: ۲ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با روز پنجشنبه مراسم سالگرد ارتحال مجاهد نستوه شیخ غلامرضا حسنی بر سر مزار آن مرحوم برگزار می شود.
وی اعلام کرد: این مراسم از ساعت ۱۸٫۳۰ تا ۲۰ با سخنرانی سردار اوصانلو و حجت الاسلام والمسلمین سلامتی و با حضور مسوولان استانی برگزار می شود.وی بیان کرد: مسئولان فرهنگی باید با برگزاری نمایشگاه مختص عکس ها و مصاحبه_های حجت الاسلام حسنی، نسل حاضر را با مجاهدت های آن مرحوم آشنا کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: باید به پاس مجاهدت ها و خدمات بی شائبه چندین ساله ایشان مراسم ارتحال آن مرحوم باعظمت برگزار شود و این امر قدرشناسی مردم آذربایجان را نشان می دهد.
مصطفوی اظهار کرد: مسئولان استانی باید با برگزاری مناسب و با عظمت مراسم سالگرد ارتحال مرحوم حسنی به پاس زحمات آن مرحوم ادای دین کنند.
وی تاکید کرد: برگزاری باشکوه مراسم اقتدار و عظمت حجت الاسلام حسنی را در جامعه را نشان می دهد.مرحوم حجت الاسلام غلامرضا حسنی شامگاه دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۷ در ۹۱ سالگی دار فانی را وداع گفت.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲ ق.ظ

دیدگاه


شش + = 10