- آراز آذربایجان – روزنامه خبری آذربایجان غربی - http://www.araznews.ir -

جاده‌های نامناسب مانع حضور سرمایه گذار در چرخه تولید است

Posted By admin On شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ @ ۱۱:۳۲ ق.ظ In سیاسی,شاهین دژ | No Comments

گروه خبر:نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه استانی شدن پروژه توسعه جاده میاندوآب تا تکاب ظلم است،گفت: جادهای نامناسب مانع حضور سرمایه گذار در چرخه تولید است.
به گزارش آراز آذربایجان، حسن همتی درباره وضعیت زیرساخت های جاده‌ای در تکاب و شاهین دژ، گفت: جاده های بین شهری شاهین دژ و تکاب مربوط به قبل از انقلاب است اما متاسفانه هیچ نوع توسعه قابل قبولی نداشته است.
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این حوزه انتخابیه با دارا بودن ظرفیت های ارزشمند اقتصادی متاسفانه کماکان جزء محروم ترین مناطق کشور تلقی می شوند تصریح کرد: راه پیشرفت و توسعه یک منطقه از توسعه راه می‌گذرد اما متاسفانه حوزه انتخابیه ما بعلت نداشتن راه که پیش پا افتاده ترین مسئله است از امکانات دیگر مثل سرمایه گذاری محروم شده است، بنابراین مشخص است با این اوصاف هیچ سرمایه گذاری حاضر به تردد در این جاده های مرگ نیست.
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در ادامه ضمن انتقاد از استانی کردن اجرای پروژه توسعه جاده میاندوآب تا تکاب ادامه داد: به نظر من این نوع تصمیمات در حقیقت ظلم است چرا که استان پیمانکار بزرگ نداشته است بنابراین با توجه به فصل محدود کارهای عمرانی این عمل به ضرر منطقه ما تمام می‌شود.لازم به توضیح است بنا به پیشنهاد نماینده شاهین دژ و تکاب بازدید از راههای بین شهری دو شهرستان و بررسی وضعیت بیمارستان جدید تکاب که مجری آن وزارت راه و شهر سازی است، در دستور کار سفر اخیر وزیر راه قرار گرفته است.


Article printed from آراز آذربایجان – روزنامه خبری آذربایجان غربی: http://www.araznews.ir

URL to article: http://www.araznews.ir/%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b9-%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%8a%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7/

Copyright © 2013 آراز آذربایجان - روزنامه خبری آذربایجان غربی. All rights reserved.