توزیع بیش از ۸۱۰۰ تن اقلام اساسی در آذربایجان‌غربی

توزیع بیش از ۸۱۰۰ تن اقلام اساسی در آذربایجان‌غربی

گروه خبر:معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال، هشت هزار و ۱۲۴ تن اقلام اساسی در این استان توزیع شده که اثر قابل توجهی در جلوگیری از افزایش قیمت‌ها داشته است. محمد دهقان افزود: در این مدت، ۲ هزار و ۶۱ تن شکر با نرخ مصوب هر کیلو، چهار هزار و ۷۰۰ تومان در این استان توزیع شده است.
وی اضافه کرد: در این مدت همچنین ۲ مرحله برنج توزیع شده که در مرحله اول، ۲ هزار و ۶۱ تن برنج هندی و در مرحله دوم، یک‌هزار و ۶۴۸ تن برنج با نرخ مصوب هر کیلو، هشت هزار تومان توزیع شده است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی ادامه کرد: در این مدت، ۲ هزار و ۶۱ تن روغن نباتی نیز با همکاری فروشگاه‌های زنجیره ای و شبکه های شرکت پخش کالا با قیمت مصوب در اختیار شهروندان قرار گرفت.
دهقان از توزیع ۵۰تن مرغ منجمد در استان خبر داد و بیان کرد: نرخ هر کیلوگرم از این اقلام نیز ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: در این مدت همچنین ۲۴۳تن گوشت قرمز با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۴۰ هزار تومان بین مردم در فروشگاه‌های طرف قرارداد توزیع شد.وی افزود: سهمیه شکر مرحله دوم در تیر ماه جاری، چهار هزار و ۳۲۵ تن با قیمت مصوب ۶ هزار و ۷۰۰ تومان توزیع خواهد شد که از این مقدار یک‌هزار و ۲۲۶ تن سهمیه خانوار و بقیه سهمیه صنف صنعتی است. معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی بیان کرد: همچنین ۱۰۰ تن برنج وارداتی با نرخ مصوب هر کیلوگرم، هشت هزار و ۹۰۰ تومان توزیع شده است.
تنظیم بازار کالاهای اساسی از جمله اقدامات اساسی سازمان صنعت، معدن و تجارت است و سالانه دهها تن از این اقلام، در بازار تزریق می_شود.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰ ق.ظ

دیدگاه


+ 9 = شانزده