معاون استاندار آذربايجان غربي:

بی توجهی نسبت به فاصله گذاری اجتماعی باعث تشدید شیوع کرونا می شود

بی توجهی نسبت به فاصله گذاری اجتماعی باعث تشدید  شیوع کرونا می شود

گروه خبر:معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: فعالیت مجدد صنوف کم ریسک به منزله پایان کرونا نیست و باید توجه داشت بی توجهی نسبت به فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند باعث تشدید شیوع بیماری می شود.
به گزارش آراز آذربایجان،علی مصطفوی در هفدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی که در سالن شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، توجه رسانه ها به آگاه سازی عمومی در طرح فاصله گذاری هوشمند و برجسته سازی و اطلاع رسانی مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت کرونا را دو امر مهم دانست و گفت: نقش آفرینی آگاهانه رسانه ها در این دو مقوله موجب قطع سریعتر زنجیره انتقال ویروس کرونا می شود.
مصطفوی با اشاره به اینکه مصوبات ستادهای ملی و استانی برای همه دستگاه های اجرائی لازم الاجرا است، گفت: استان در تامین بسته های معیشتی ویژه افراد نیازمند موفق عمل کرده است.
وی افزود: حمایت از نیازمندان و افرادی که از کرونا دچار مشکل های معیشتی شده اند یک جبهه واقعی است و نباید از آن غافل شد.
مصطفوی در ادامه تصریح کرد: در خبررسانی ها و اطلاع رسانی ها صحت خبر نباید فدای سرعت شود، متاسفانه شاهدیم در برخی خبررسانی ها صحت فدای سرعت می شود.
وی با اشاره به اینکه انتقاد سازنده و راهگشا موجب تقویت خدمت رسانی به مردم می شود، گفت: از انتقادات سازنده استقبال می کنیم.
معاون استاندار همچنین با اشاره به روزهای خوش دریاچه ارومیه گفت: احیای دریاچه ارومیه مصوبه نخست دولت تدبیر و امید بوده و امروز با هزینه کرد بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان توانسته از طریق اقداماتی چون لایروبی، مهارآبها و مدیریت کشاورزی و ساخت سد نقش به سزایی در احیای دریاچه ارومیه داشته باشد.

نوشته شده توسط admin در جمعه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶ ب.ظ

دیدگاه


8 × = هفتاد دو