- آراز آذربایجان – روزنامه خبری آذربایجان غربی - http://www.araznews.ir -

بی‌تدبیری مسئولان عامل اصلی مشکلات کنونی اقتصاد کشور است

Posted By admin On آذر ۵, ۱۳۹۴ @ ۶:۳۳ ق.ظ In اخبار ویژه,سیاسی | No Comments

گروه خبر:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مشکلات کنونی اقتصاد کشور از بی‌تدبیری مسئولان و دولت شکل می‌گیرد.
به گزارش آرازآذربایجان اسماعیل کوثری در آیین گرامیداشت هفته بسیج که در مسجد آقاعلی اشرف ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشور از بی‌تدبیری مسئولان و دولت کنونی شکل می‌گیرد که فقط راه حل مشکلات اقتصادی کشور را در رابطه با آمریکا و قدرت‌های غربی می‌بینند.
وی بر ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی به عنوان یک اصل برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه مسئولین کشور هیچ توجهی به اصول اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده نمی‌کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: عدم حمایت از تولید داخل، صادرات و واردات بی‌رویه محصولات از جمله موارد اساسی است که دولت توجهی به آنها ندارد در حالی که تمام این‌ها می‌تواند مصداق اقتصاد مقاومتی باشد.
کوثری با بیان اینکه در برخی اوقات مسئولان کشور منفعت شخصی را به پیروی از راه و روش بسیجی ترجیح می‌دهند، اذعان داشت: اعطای وام ۲۵ میلیون تومانی برای خرید خودرو و قصد وارد کردن مدیر از خارج از کشور برای مدیریت بخش‌های مختلف، از جمله ترجیح منفعت شخصی به منافع ملی و منافع مردم است.
این مسئول خاطرنشان کرد: ریشه حل مشکلات اقتصادی کشور در پیروی از راه و روش انقلابی و بسیجی‌گونه است.
وی با بیان اینکه در زمان جنگ تحمیلی هیچ‌گونه حمایتی توسط هیچ کشوری از ایران نمی‌شد ولی با این حال در هشت سال جنگ تحمیلی توانستیم به توفیقات زیادی دست یابیم، افزود: استفاده و باور تفکر بسیجی باعث پیروزی رزمندگان در جبهه شد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مساله امروزه از سوی دولتمردان کشور جدی گرفت‌ نمی‌شود که خود این موضوع موجب بروز مشکلات متعدد از جمله مشکلات اقتصادی شده‌است.
کوثری خاطرنشان کرد: غنی‌سازی اورانیوم ۲۰ درصد و ساخت موشک‌های گوناگون بالستیک از جمله موارد توجه به راه و روش بسیجی است که امام (ره) آن را در زمان ابتدای انقلاب پایه‌ریزی کرده بودند و امروز باید به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.


Article printed from آراز آذربایجان – روزنامه خبری آذربایجان غربی: http://www.araznews.ir

URL to article: http://www.araznews.ir/%d8%a8%d9%8a%e2%80%8c%d8%aa%d8%af%d8%a8%d9%8a%d8%b1%d9%8a-%d9%85%d8%b3%d8%a6%d9%88%d9%84%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%a7%d8%b5%d9%84%d9%8a-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d9%86/

Copyright © 2013 آراز آذربایجان - روزنامه خبری آذربایجان غربی. All rights reserved.