معاون سياسي امنيتي استاندار :

بیکاری و اشتغال جوانان در اولویت مشکلات استان قرار دارد

بیکاری و اشتغال جوانان در اولویت مشکلات استان قرار دارد

گروه خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: مسائل و مشکلات جوانان استان احصاء و اولویت بندی شود زیرا بیکاری و اشتغال جوانان در اولویت مشکلات استان قرار دارد.
علیرضا رادفر در بیست و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که با حضور اعضای این ستاد در محل استانداری برگزار شد، خواستار احصاء و اولویت بندی مسائل و مشکلات جوانان استان شد و گفت: موضوع جلسات ستاد باید مشخص باشد و همه اعضا حول یک موضوع مشخص ایده و راهکار ارائه دهند تا بتوانیم به یک جمع بندی مشخصی برای حل مشکلات مختلف جوانان برسیم.وی با تاکید بر اینکه مساله جوانان باید دغدغه همه مدیران باشد افزود: مدیری که به مساله جوانان اهمیت نمی دهد بدون تردید با اولویت_های کشور هم آشنا نیست.
رادفر در ادامه بر ضرورت حضور مدیران در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان تاکید کرد و گفت: مساله جوانان به قدری دارای اهمیت است که انتظار می رود مدیران شخصا در جلسات ستاد حضور داشته باشند؛ از جلسه آتی ستاد حضور نماینده یا کارشناس به نیابت از شخص مدیر قابل قبول نیست.
معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: جوانان خودشان نیز باید در امر اشتغال زایی و ایجاد فرصت های شغلی مشارکت داشته باشند و در این خصوص طرح ها و ایده ها خود را ارائه دهند.
رادفر با بیان اینکه استخدام های دولتی به هیچ وجه پاسخگوی اشتغال جوانان نیست، افزود: باید با تقویت بخش خصوصی و حمایت از طرح های کارآفرینی زمینه حضور و اشتغال جوانان در بخش های مختلف غیر دولتی نیز فراهم شود.
به گزارش آرازآذربایجان به نقل ایسنا ، رادفر بر لزوم امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد و گفت: هر چه یاس و ناامیدی در جامعه بیشتر شود توان و انگیزه برای ادامه کار از دست خواهد رفت.

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ

دیدگاه


شش + = 14