- آراز آذربایجان – روزنامه خبری آذربایجان غربی - http://www.araznews.ir -

بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های دولتی و مردمی در اقتصاد مقاومتی

Posted By admin On اسفند ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۴:۵۰ ق.ظ In سیاسی,میاندواب | No Comments

گروه خبر: نماینده مردم میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های دولتی و مردمی در اقتصاد مقاومتی الزامی است.
مهدی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار آراز آذربایجان اظهار داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی ما باید این امر را به عنوان یک اصل در زندگی خود جاری سازیم.
وی افزود: دست‌یابی به اقتصاد مقاومتی تنها با تلاش ارگان‌های دولتی میسر نیست بلکه همکاری مردم در رسیدن به نقطه هدف الزامی است.عیسی‌زاده عنوان کرد: ملت ایران به عنوان مردم انقلابی و مقلد مقام معظم رهبری موظف هستند تا فرمایش ایشان را نه به عنوان یک بخش‌نامه بلکه به عنوان یک وظیفه شرعی در نظر گرفته و در مسیر شکوفایی اقتصاد مقاومتی پایدار و پویا در کشور قدم بردارند.وی تصریح کرد: هدف از اجرایی کردن طرح اقتصاد مقاومتی باید ارتقای کیفیت تولیدات داخلی و رساندن آن‌ها به ارزش واقعی خود در داخل و خارج از مرز کشور باشد.
نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب خاطرنشان کرد: منظور از اقتصاد مقاومتی اعمال مدیریت بر تولید، مصرف و توزیع بر محصولات داخلی است زیرا عدم مدیریت صحیح و مناسب نقطه‌ای است که دشمنان از آن در نابودی اقتصاد کشور استفاده می‌کنند.عیسی‌زاده عنوان کرد: ایران پس از انقلاب اسلامی و آغاز تحریم‌های چندین ساله متوالی با وجود فشارهای وارده بر آن باز در مسیر شکوفایی گام برداشته تا جایی که توانسته در غنی‌سازی هسته‎ای به خودکفایی برسد.


Article printed from آراز آذربایجان – روزنامه خبری آذربایجان غربی: http://www.araznews.ir

URL to article: http://www.araznews.ir/%d8%a8%d9%87%d8%b1%d9%87%e2%80%8c%da%af%d9%8a%d8%b1%d9%8a-%d8%a7%d8%b2-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%b8%d8%b1%d9%81%d9%8a%d8%aa%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa%d9%8a-%d9%88-%d9%85/

Copyright © 2013 آراز آذربایجان - روزنامه خبری آذربایجان غربی. All rights reserved.